0
3
3

Premier League: Chelsea – Liverpool. Piękne gole na Stamford Bridge

Chelsea zremisowało z Liverpoolem 1:1 (1:0) w meczu na szczycie 7. kolejki angielskiej Premier League.
Mecz Chelsea – Liverpool (fot. Getty)

Monaco znów przegrywa. Trwa zła seria zespołu Glika

W 25. minucie spotkania Eden Hazard otrzymał świetne podanie w tempo od Mateo Kovacicia. Belg pomimo presji obrońców Liverpoolu zdołał wpaść z piłką w pole karne i oddać celny strzał, którego nie zdołał obronić Alisson.

Gdy wydawało się, że gol Hazarda okaże się decydujący o losach całego meczu – niebywałym uderzeniem zza pola karnego popisał się Daniel Sturridge w 89. minucie meczu. Piłka trafiła prosto w "okienko" bramki Chelsea – bramkarz Kepa Arrizabalaga nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

Hit ligi angielskiej obfitował w wiele sytuacji bramkowych, ale piłkarzom albo brakowało skuteczności albo świetnie spisywali się golkiperzy obu drużyn.

Chelsea po siedmiu kolejkach znajduje się na trzeciej pozycji w Premier League. Liverpool jest wiceliderem.

Konflikt Pogby z Mourinho. Kto opuści Manchester United?