tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

PACT i Izako Boars w półfinałach ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Spotkania ćwierćfinałowe wyłoniły ostatnich dwóch półfinalistów ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Do AGO Esports i Team Kinguin dołączyły ekipy PACT oraz Izako Boars.
ESL MP CS:GO 17. (fot. reportmyteam.net)

Rusza sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters w Katowicach

Zakończyła się rywalizacja w ćwierćfinałach 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Brały w niej udział cztery ekipy w następujących parach: PACT podejmował drużynę x-kom team, a Izako Boars zmierzyli się z Team Preparation. Stawką był awans do półfinałów rozgrywek, które odbędą się na Poznań Game Arena, w dniach od 12 do 14 października. Pula nagród tego sezonu wynosi 180 tysięcy złotych.

Pierwsze starcie PACTu z x-kom teamem można określić jednym słowem: deklasacja! Chyba nikt nie spodziewał się że biało-czarni tak sprawnie poradzą sobie ze swoim przeciwnikiem. Stark i spółka zdołali wygrać zaledwie sześć rund na przestrzeni dwóch map. PACT pewnie awansował do półfinału ESL MP CS:GO.

PACT 2:0 x-kom team
(Train 16:3, Cache 16:3)

Druga konfrontacja tego dnia była o wiele bardziej zacięta. Mimo, że zawodnicy Team Preparation zapowiedzieli już zakończenie wspólnej gry to nie zamierzali ułatwiać drogi Izako Boars na finały do Poznania. Dziki Izaka napotkały opór ze strony Peeta i spółki lecz został on odparty. Wystarczyły im dwie mapy, by po chwili móc cieszyć się z wejścia do najlepszej czwórki 17. sezonu Mistrzostw Polski w CS:GO.

Izako Boars 2:0 Team Preparation
(Inferno 16:11, Train 16:14)

Przed nami jeszcze ćwierćfinały rywalizacji League of Legends, która bedzie miała miejsce 4 i 5 października. Wisła Płock podejmie Piast Gliwice, a Szata Maga zagra z Ravioli Ravioli. Oba spotkania będą transmitowane na SPORT.TVP.PL od godziny 19:00.

podobne informacje

Vitality kolejną drużyną z awansem na Majora IEM Katowice

S1mple najlepszym graczem CS:GO w 2018 roku! Dev1ce na 2. miejscu

Team Spirit wywalczył awans na IEM Katowice

Drużyna Jankosa liderem po pierwszej kolejce LEC. Kikis zalicza dwie porażki.