Liga Europejska. Kolejny błąd Kariusa. Kuriozalna bramka Malmoe

Loris Karius ponownie zanotował niefortunną interwencję. Tym razem dał się pokonać Andreasowi Vindheimowi w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europejskiej. Jego Besiktas przegrał 0:2 (0:0) ze szwedzkim Malmoe.
Loris Karius (fot. Getty Images)

Ronaldo podzieli los skandalistów? "Jesteśmy głęboko zaniepokojeni"

Do sytuacji doszło w 53. minucie. Vindheim dośrodkowywał piłkę z prawej strony. Zagranie było jednak na tyle niedokładne, że futbolówka poszybowała w stronę Kariusa. Bramkarz wyskoczył i… choć powinien ją pewnie złapać, nie sięgnął. Piłka przeleciała nad nim i wpadła do bramki.

Końcówka spotkania była równie pechowa dla Besiktasu. Zdobyta przez Pepe bramka nie została uznana z powodu spalonego. Kilka minut później Markus Rosenberg podwyższył prowadzenie Malmoe po strzale z rzutu karnego. Mistrzowie Szwecji wygrali 2:0. Sytuacja w tabeli grupy I jest zatem bardzo wyrównana. Każda z drużyn po dwóch meczach ma po trzy punkty.

4-4-2. Dyskusja w studiu. Dudelange lepsze od wielu klubów Ekstraklasy?