tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wisła Płock i Szata Maga w półfinałach ESL Mistrzostw Polski LoL

Poznaliśmy wszystkich półfinalistów ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Do Illuminar Gaming i Pompa Team dołączyły drużyny Wisły Płock oraz Szata Maga. Te drużyny zmierzą się na finałach lanowych podczas Poznań Game Arena.
ESL MP LOL (fot. lenovo gaming)

PACT i Izako Boars w półfinałach ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Poznaliśmy już wszystkich uczestników finałów lanowych ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. 5 października odbył się ostatni mecz online w 17. sezonie ESL MP. Był to ćwierćfinał pomiędzy zespołami Szata Maga a Ravioli Ravioli. Po bardzo zaciętej konfrontacji, która odbyła się w pełnym wymiarze map systemu bo5, lepszą drużyną okazała się być Szata Maga, która pokonała swoich rywali wynikiem 3:2. Dzień wcześniej, na SPORT.TVP.PL, oglądaliśmy pierwszy ćwierćfinał, w którym wystąpił skład Wisły Płock Esports podejmujący ekipę Adive, czyli podopiecznych Piast Gliwice Esports. Do półfinału awansował były skład Teamu DPD, zwyciężając rezultatem 3:1.

Illuminar Gaming, Pompa Team, Wisła Płock Esports oraz Adive to drużyny, które pojawią się na Poznań Game Arena, w dniach od 12 do 14 października, by walczyć o Mistrzostwo Polski w League of Legends. W puli nagród znajdzie się wówczas 80 tysięcy złotych. Przypomnijmy, że w roli obrońców tytułu z 16. sezonu z Katowic, w stolicy Wielkopolski pojawi się IceBeasto i spółka, którzy reprezentują barwy Illuminar Gaming.

podobne informacje

FACEIT ogłasza 7. sezon ligi ECS! Duże zmiany w formacie rozgrywek

LEC W4: Jankos wciąż bez porażki, Kikis wciąż bez zwycięstwa

Kolejny turniej CS:GO rangi Major prawdopodobnie odbędzie się w Berlinie

LEC W4: Zobaczymy starcie Jactroll vs. Jankos oraz Kikisa w walce o pierwszą wygraną