tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Stark, patitek i mynio poza składem CS:GO x-kom team

8 października Polska poinformowała organizację x-kom team, że od jej składu Counter-Strike: Global Offensive odsunięci zostają Stark, Patitek i mynio. STOMP i Goofy oczekują na uzupełnienie braków personalnych w drużynie.
x-kom team (fot. x-kom.team)

Team Kinguin zajmuje drugie miejsce w Hellcase Cup 7

Ostatnie tygodnie nie układały się pomyślnie dla x-kom teamu. Brak awansu na finały lanowe 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive oraz słaby występ na Games Clash Masters były wystarczającymi powodami dla zarządu do przeprowadzenia zmian personalnych. Od 8 października od składu odsunięci zostali Krzysztof "stark" Lewandrowski, Wiktor "Mynio" Kruk oraz Patryk "Patitek" Fabrowski. Daniel "Stomp" Płomiński oraz Krzysztof "Goofy" Górski nadal pozostają częścią drużyny CS:GO x-kom team. Nowi zawodnicy mają być ogłoszeni na przestrzeni kilku najbliższych dni.

Krzysztof Pogan, pełniący obowiązki menadżera: – Wiele osób może twierdzić, że to zbyt pochopne zmiany. Naszym zdaniem jednak, jeżeli coś nie wychodzi – a tak wyglądała gra naszej drużyny od dłuższego czasu – nagle nie zaskoczy i spełni oczekiwania zarządu. Od początku istnienia organizacji celujemy wysoko i chcemy aby nasza drużyna walczyła o największe trofea na najważniejszych, międzynarodowych turniejach. Żywimy nadzieję, że poczynione zmiany – które wkrótce ogłosimy – się do tego przyczynią.

Adrian "IMD" Piepera, trener drużyny CS:GO: Niestety nasze wyniki po zmianie Tecka są mocno niesatysfakcjonujące dla zarządu organizacji jak i samych zawodników. Pomimo tego, że obecny skład na papierze był najlepszy, nie przekładało się to na nasze rezultaty. Chciałbym bardzo podziękować wszystkim osobom z poprzedniego składu, bo każdy z nich jest bardzo wartościowym graczem. Teraz przyszedł jednak czas, aby zastanowić się co będzie dla składu najlepsze i działać w tym kierunku.

esport CS:GO x-kom team

podobne informacje

FACEIT ogłasza 7. sezon ligi ECS! Duże zmiany w formacie rozgrywek

LEC W4: Jankos wciąż bez porażki, Kikis wciąż bez zwycięstwa

Kolejny turniej CS:GO rangi Major prawdopodobnie odbędzie się w Berlinie

LEC W4: Zobaczymy starcie Jactroll vs. Jankos oraz Kikisa w walce o pierwszą wygraną