tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Przed nami finały 17. ESL Mistrzostw Polski w CS:GO!

Już 12 października odbędą się finały 17. sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive. Będą one miały miejsce podczas imprezy Poznań Game Arena. w finałowej czwórce znalazły się AGO Esports, Team Kinguin, Izako Boars oraz PACT. Transmisja będzie dostępna na SPORT.TVP.PL. Zapraszamy!
ESL MP CS:GO 17. (fot. ESL)

phr: myślę, że jeżeli wygramy MP to EPEC też uda nam się zgarnąć

Na ten dzień czekali wszyscy fanatycy polskiej sceny CS:GO. Po intensywnym sezonie zasadniczym wyłoniła się finałowa czwórka, która będzie walczyć o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Poznamy ją już 12 października, kiedy to będą miały miejsce ostateczne rozstrzygnięcia w 17. sezonie ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Miejsce akcji to stolica Wielkopolski, a dokładnie Poznań Game Arena. AGO Esports, Team Kinguin, Izako Boars oraz PACT – te drużyny będą walczyć o nagrody z puli 60 tysięcy złotych.
Format tych finałów to drabinka turniejowa pojedynczej eliminacji. Wszystkie mecze rozgrywane będą w systemie bo3. Niestety nie zobaczymy w Poznaniu spotkania rozstrzygającego o trzecim miejscu.

W pierwszym półfinale zmierzą się drużyny Team Kinguin oraz Izako Boars. Pingwiny w ostatnim czasie prezentują najlepszą dyspozycję wśród wszystkich polskich zespołów i będą zdecydowanym faworytem tej konfrontacji. Jeśli chodzi o Dziki Izaka to potrafią zaskakiwać, a ich niedawne występy na polskiej i europejskiej scenie CS:GO mogą napawać ich fanów optymizmem przed starciem z TaZem i spółką. Niespodzianka jest możliwa, lecz tylko i wyłącznie gdy w szeregi Team Kinguin wkradnie się dekoncentracja lub zlekceważenie przeciwnika.

Drugi półfinał będzie konfrontacją AGO Esports z drużyną PACT. Dobrze wiemy, że AGO jest dość niestabilne jeśli chodzi o ich formę w minionych tygodniach. Mimo to udało im się pokonać PACT w internetowych kwalifikacjach do turnieju w Tajlandii, pozwalając rywalowi na wygranie zaledwie 7 rund na dwóch mapach. Ten fakt nie powinien jednak skreślić szans Darko i spółki, gdyż z pewnością są oni świadomi tego, że rywalizacja offline rządzi się własnymi prawami, tym bardziej z Jastrzębiami, którzy nie przepadają za starciami z polskimi drużynami.

Terminarz finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO:

10:00 – Team Kinguin vs. Izako Boars
13:00 – AGO Esports vs. PACT
16:00 – Wielki finał

Transmisja ze wszystkich spotkań finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO jak i League of Legends będzie dostępna na naszej stronie SPORT.TVP.PL oraz na naszym kanale YouTube TVP Sport. Zapraszamy!

podobne informacje

FACEIT ogłasza 7. sezon ligi ECS! Duże zmiany w formacie rozgrywek

LEC W4: Jankos wciąż bez porażki, Kikis wciąż bez zwycięstwa

Kolejny turniej CS:GO rangi Major prawdopodobnie odbędzie się w Berlinie

LEC W4: Zobaczymy starcie Jactroll vs. Jankos oraz Kikisa w walce o pierwszą wygraną