tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Jaśniejsza przyszłość Edena Hazarda. "Nie ma szans na transfer zimą"

Kilka dni temu Eden Hazard otwarcie powiedział o swych planach na przyszłość. Chciałby grać w Realu Madryt, nie ukrywa tego, co powtórzył po raz drugi od zakończenia mundialu. Mimo to Belg stanowczo wykluczył możliwość zmiany barw klubowych w najbliższym okienku transferowym.
Eden Hazard (fot. Getty Images)

Thierry Henry poprowadzi klub kadrowicza?

Real to najlepszy klub na świecie. Nie będę kłamał – mówił ostatnio Hazard. W czwartek ustosunkował się jednak do tych słów. – Sporo mówiłem na temat przyszłości, ale nie ma możliwości, abym odszedł z Chelsea w zimowym okienku transferowym – podkreślił.

Hiszpanie nie pozyskali Belga latem z powodu ceny. Wymagania finansowe Chelsea były zbyt wygórowane. Chciano za piłkarza ponad 200 milionów euro, Real z kolei nie chciał zapłacić takiej kwoty. Nie znaczy to jednak, że Florentino Perez zrezygnował z pozyskania pomocnika.

Real chce ściągnąć zawodnika w podobny sposób jak wcześniej innego Belga Thibauta Courtois. Bramkarz trafił do Madrytu zeszłego lata, ale jego kontrakt wygasał w 2019 roku, z tego powodu zapłacono za niego tylko 35 milionów euro. Przyszłego lata Hazard będzie w takiej samej sytuacji – jego umowa z Chelsea obowiązuje do 2020 roku.

podobne informacje

Wielki transfer już zimą? Eden Hazard: zawsze lubiłem Real Madryt

Eden Hazard dogadał się z nowym klubem. Belg czeka na Chelsea

Messi przed Ronaldo, ale bez nagrody. Wybrano najlepszego piłkarza świata

"Nie zasługuję na Złotą Piłkę". Eden Hazard wskazał lepszych od siebie