tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Cristiano Ronaldo w tarapatach. W sprawę gwałtu wmieszał się haker

W ostatnich tygodniach medialna wrzawa wokół Cristiano Ronaldo przybrała obrót, którego Portugalczyk wolałby uniknąć. Zarzuca mu się, że w 2009 roku miał dopuścić się gwałtu w Las Vegas. Sprawą zajęli się już jego prawnicy, którzy szybko napotkali jednak na problemy. Na drodze stanął im... haker.
Cristiano Ronaldo (fot. Getty Images)

Kłopotów ciąg dalszy. Nowe zdjęcia w sprawie Cristiano Ronaldo [wideo]

Według portugalskiego tygodnika "Sabado" linia obrony adwokatów Ronaldo miała opierać się na udowodnieniu nieuprawnionych działań z drugiej strony sporu – ich zdaniem miało dojść do kradzieży dokumentów, naruszenia prywatności i zgłaszaniu nielegalnych dowodów. Prawnicy przygotowywali dokumenty w tej sprawie, ale napotkali na problem.

Wszystkie dane z ich komputerów, które miały zostać użyte w sprawie, zostały skradzione. Znajdowała się na nich między innymi treść porozumienia, jakie piłkarz miał zawrzeć z Kathryn Mayorgą. Podejrzanym w sprawie jest portugalski haker Rui Pinto, który zdążył wyrobić sobie "markę" w futbolowym światku.

Pinto był jednym z czołowych hakerów działających na rzecz "Football Leaks" – strony internetowej, która ujawniała w przeszłości między innymi treść umów zawieranych przez piłkarzy czy dokumentów co do ich transferów. Portugalczyk był też odpowiedzialny za wykradzenie wewnętrznej wymiany korespondencji w lizbońskiej Benfice.

Kłopotów Ronaldo ciąg dalszy. Te zdjęcia pogrążą Portugalczyka?

podobne informacje

Iker Casillas dogonił Ronaldo. Historyczny wyczyn bramkarza FC Porto

Santiago Solari odpowiedział Cristiano Ronaldo. "Mamy pokorny zespół"

Ronaldo zaprasza Messiego do Włoch. "Mam nadzieję, że przyjmie wyzwanie"

Kolejny hit w Juventusie Turyn? "Chcemy nowego Cristiano Ronaldo"