tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Cristiano Ronaldo w tarapatach. W sprawę gwałtu wmieszał się haker

W ostatnich tygodniach medialna wrzawa wokół Cristiano Ronaldo przybrała obrót, którego Portugalczyk wolałby uniknąć. Zarzuca mu się, że w 2009 roku miał dopuścić się gwałtu w Las Vegas. Sprawą zajęli się już jego prawnicy, którzy szybko napotkali jednak na problemy. Na drodze stanął im... haker.
Cristiano Ronaldo (fot. Getty Images)

Kłopotów ciąg dalszy. Nowe zdjęcia w sprawie Cristiano Ronaldo [wideo]

Według portugalskiego tygodnika "Sabado" linia obrony adwokatów Ronaldo miała opierać się na udowodnieniu nieuprawnionych działań z drugiej strony sporu – ich zdaniem miało dojść do kradzieży dokumentów, naruszenia prywatności i zgłaszaniu nielegalnych dowodów. Prawnicy przygotowywali dokumenty w tej sprawie, ale napotkali na problem.

Wszystkie dane z ich komputerów, które miały zostać użyte w sprawie, zostały skradzione. Znajdowała się na nich między innymi treść porozumienia, jakie piłkarz miał zawrzeć z Kathryn Mayorgą. Podejrzanym w sprawie jest portugalski haker Rui Pinto, który zdążył wyrobić sobie "markę" w futbolowym światku.

Pinto był jednym z czołowych hakerów działających na rzecz "Football Leaks" – strony internetowej, która ujawniała w przeszłości między innymi treść umów zawieranych przez piłkarzy czy dokumentów co do ich transferów. Portugalczyk był też odpowiedzialny za wykradzenie wewnętrznej wymiany korespondencji w lizbońskiej Benfice.

Kłopotów Ronaldo ciąg dalszy. Te zdjęcia pogrążą Portugalczyka?

podobne informacje

Piłkarze Realu Madryt zarobili na Ronaldo? W szatni kwitły zakłady

Słynny trener: oto idealny następca Ronaldo w Realu

Jaki ojciec taki syn. Cristiano Ronaldo Junior zachwyca we Włoszech [wideo]

Sytuacja Cristiano Ronaldo nabiera tempa. FBI i Interpol wmieszane w sprawę