tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Na ratunek Zlatan Ibrahimović. Szwed pomoże byłemu klubowi?

Od początku 2018 roku Zlatan Ibrahimović występuje w Major League Soccer. Opuścił Europę, aby podbić Stany Zjednoczone, ale już wkrótce wrócić do Europy. Według "ESPN" o powrót Szweda stara się jego były klub Manchester United.
Zlatan Ibrahimović (fot. Getty Images)

Portugalia, Czechy, Rosja... TOP 5 meczów Jakuba Błaszczykowskiego w kadrze

Amerykańscy dziennikarze twierdzą, że powrotu Ibrahimovicia do United chciałby przede wszystkim Jose Mourinho. Portugalczykowi zależy na współpracy ze Szwedem głównie z powodów pozasportowych – trener liczy na wsparcie napastnika w skonfliktowanej szatni.

Właśnie tam Mourinho napotyka największe problemy. Od kilku tygodni angielska prasa rozpisuje się na temat jego konfliktu z Paulem Pogbą, a w ostatnich tygodniach do Francuza mieli również dołączyć inni zawodnicy.

Ibrahimović słynie nie tylko z umiejętności, ale także twardego charakteru. Mourinho wie, że zawsze mógł liczyć na wsparcie Szweda. Tak było w Interze i w United, nim napastnik odszedł do Los Angles Galaxy. Jeśli zawodnik wróci na Wyspy Brytyjskie, będzie musiał liczyć się z tym, że będzie grać rzadziej.

podobne informacje

Lepszy od Zlatana i Rooneya. Wenezuelczyk odebrał nagrodę

Luka Modrić zakończył dominację Leo Messiego i Cristiano Ronaldo. Oto najciekawsze serie triumfów w świecie sportu

Drużyna marzeń według Zlatana Ibrahimovicia. W ataku... on sam

Zlatan Ibrahimović o wadzie Paula Pogby. "Ktoś musi go prowadzić..."