tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Nokautujące pytania w magazynie Ring! Wielkie dni polskiego boksu

W piątek o godzinie 16:30 rozpocznie się drugi odcinek magazynu pięściarskiego Ring TVP Sport. Gośćmi Piotr Jagiełły i Sebastiana Szczęsnego będą trener i ekspert naszej stacji Andrzej Gmitruk, przygotowujący się do ćwierćfinałowego startu w World Boxing Super Series Krzysztof Głowacki i trener ostatniego polskiego mistrza świata Fiodor Łapin. Wywiady, ciekawostki, materiały zapowiadające starcie Szpilka vs Wach i wielkie wyzwania naszych wojowników – tego nie możecie przegapić! Transmisja w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i naszej aplikacji mobilnej.
Krzysztof Głowacki nokautuje Marco Hucka i zdobywa pas mistrza świata WBO w wadze junior ciężkiej (fot. Getty)

Cykliczny magazyn Ring TVP Sport oficjalnie wystartował 5 października. W naszym studio gościliśmy m.in. Mateusza Masternaka, który 20 października w Orlando zmierzy się z Yunierem Dorticosem w ćwierćfinale elitarnego turnieju World Boxing Super Series. Drugim polskim reprezentantem w pięściarskiej Lidze Mistrzów będzie Krzysztof Głowacki. Były czempion organizacji WBO i pogromca Marco Hucka 10 listopada w Chicago stanie oko w oko z Rosjaninem Maksimem Własowem. W jakiej formie jest "Główka", co sądzi o przeciwniku i jaką strategię obierze na jedną z najważniejszych walk w karierze? Rąbka tajemnicy uchyli wraz z trenerem Łapinem w naszym programie. Analizę oponenta ze wschodniej Europy przedstawi trener Gmitruk.

Ring TVP Sport (Odc. 1). Życiowa szansa Masternaka, "Diablo" walczy o marzenia
Czy Krzysztof Głowacki pokona Maksima Własowa w ćwierćfinale WBSS?
Czy Krzysztof Głowacki pokona Maksima Własowa w ćwierćfinale WBSS?
  • 69.2%Tak
  • 30.8%Nie

Wielki boks – polski i zagraniczny – na dobre wrócił do Telewizji Polski. Najbliższe tygodnie zapowiadają się frapująco dla sympatyków szermierki na pięści. Obok amerykańskich wyzwań, czeka nas 10 listopada konfrontacja na szczycie polskiej wagi ciężkiej. W Gliwicach pięści skrzyżują Artur Szpilka i Mariusz Wach. Porozmawiamy o konferencji prasowej anonsującej to wydarzenie i przedstawimy materiały z obozu treningowego "Wikinga" – nasze kamery śledziły w Dzierżoniowie poczynania olbrzyma z Krakowa.

Zachęcamy do dyskusji o boksie w mediach społecznościowych – hashtag #bokstvp jest właśnie dla Was, a my nie zawahamy się go użyć!

Artur Szpilka vs Mariusz Wach 11 listopada w TVP!

podobne informacje

Ring TVP Sport: dogrywka Szpilki z Wachem i feta Głowackiego