Z nieba do piekła. Przepiękny gol z rożnego i kontuzja Salaha [WIDEO]

Egipt pokonał Eswatini 4:1 (4:0) w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki. Bohaterem spotkania został Mohamed Salah, który zdobył przepiękną bramkę z rzutu rożnego. Piłkarz Liverpoolu nie dokończył jednak spotkania.
Mohamed Salah (fot. Getty Images)

KREATYWNY ATAK, CHWIEJNA OBRONA. PORÓWNANIE FORMACJI POLSKI I WŁOCH

Egipt wybił rywalom nadzieje na choćby remis już w pierwszej połowie. Gospodarze po dziesięciu minutach prowadzili 2:0, a do szatni schodzili mając cztery gole zapasu. Przyjezdnych "dobił" Salah, który fantastycznym strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył jedną z najładniejszych bramek w karierze.

Nie był to jednak do końca udany wieczór dla gwiazdora reprezentacji Egiptu. W drugiej połowie Salah doznał kontuzji i w końcówce spotkania musiał opuścić boisko. Na razie nie wiadomo jak poważny to uraz.

Więcej będziemy mogli powiedzieć po szczegółowych badaniach. Wstępna diagnoza jest taka, że nabawił się kontuzji mięśniowej – przyznał  Hany Ramzy, asystent selekcjonera.