tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Floyd Mayweather chce walczyć z Chabibem Nurmagomiedowem. "Przygotujcie czeki"

Chabib Nurmagomiedow nie musiał czekać długo na odpowiedź Floyda Mayweathera. Rosjanin rzucił wyzwanie Amerykaninowi, a ten wyraził chęć walki z gwiazdą UFC. "CBS, Showtime, MGM Grand – przygotujcie książeczki czekowe" – napisał na Instagramie.
Chabib Nurmagomiedow (L), Floyd Mayweather (P) (fot. Getty)

Nurmagomiedow rzucił wyzwanie Mayweatherowi. "Ja jestem królem"

Mayweather zakończył karierę pięściarza w 2015 roku. Dał się jednak namówić na powrót do ringu przed rokiem, kiedy walczył z innym zawodnikiem mieszanych sztuk walki – Conorem McGregorem. Irlandczyk przegrał kilkanaście dni temu z Nurmagomiedowem. Po walce Rosjanin wywołał sporą awanturę. Kariera 30-latka w UFC stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Nie oznacza to, że Nurmagomiedow nie ma innych opcji. Na stole ma oferty od Bellatora i WWE. Bardzo możliwe, że złość Danny White'a przejdzie i zorganizuje rewanż z McGregorem.

Rosjanin nie czekał jednak na ruch innych i sam wyzwał Mayweathera, którego nie trzeba było długo namawiać. Amerykanin napisał na Instagramie: "sprawmy, żeby Las Vegas ponownie było wielkie".

Nurmagomiedow nie chce jednak walczyć w Las Vegas. To właśnie tam doszło do zamieszania z McGregorem. Rosjanin nie dostał swojej gaży – dwóch milionów dolarów. Będzie też musiał pojawić się w sądzie pod koniec października.

podobne informacje

Walka Manny Pacquiao – Adrien Broner. Czterdziestolatek w formie. "Rywal walczył jak ciepła klucha"

Najpierw "Problem", potem napad na bokserski bank

Mayweather i pięściarski mundial. Rosjanie szykują sensacyjną ofertę

Floyd Mayweather potwierdza walkę. "Zarobię więcej niż za McGregora"