tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Piłkarze Realu Madryt zarobili na Ronaldo? W szatni kwitły zakłady

Od obecnego sezonu Real Madryt musi sobie radzić bez Cristiano Ronaldo. Portugalczyk latem odszedł do Juventusu i to z tym klubem będzie walczyć o zdobycie Ligi Mistrzów. W jego starym zespole trwa kryzys. Okazuje się jednak, że na transferze napastnika mogli zarobić niektórzy piłkarze z drużyny...
Cristiano Ronaldo i Luka Modrić (fot. Getty Images)

Słynny trener: oto idealny następca Ronaldo w Realu

O zamieszaniu w związku z odejściem Ronaldo odpowiedział Luka Modrić w wywiadzie dla "France Football". – Nie spodziewałem się odejścia ani jego, ani Zinedine'a Zidane'a – przyznał Chorwat. – Kiedy zaczęły pojawiać się plotki związane z jego transferem, robiliśmy w szatni zakłady, czy rzeczywiście do tego dojdzie. Byliśmy jednak pewni, że zostanie w Madrycie – wyznał pomocnik. – Każdy ma prawo do podejmowania życiowych wyborów – dodawał.

Pomocnik wyznał też, z którymi z byłych piłkarzy chciałby tworzyć zespół na boisku. – Po pierwsze ze Zvonimirem Bobanem, bo to mój chorwacki idol. Po drugie chciałbym grać z Zidanem, z którym miałem szczęście pracować jako trenerem. Wraz z nim przeżyłem jedne z najlepszych chwil w historii Realu, zdobywając trzy Ligi Mistrzów. Czasem grał z nami, jego elegancja i poruszanie się na murawie imponowały – tłumaczył Modrić. – A trzecim takim zawodnikiem byłby Ronaldo Nazario – zauważył.

Chorwat w wywiadzie porównał też siebie i Ronaldo pod kątem bytności obu w mediach. – Jestem cichszą, bardziej powściągliwą osobą. Nie cenię sobie dużej ekspozycji medialnej. Prawdę mówiąc, nie chciałbym brnąć w ten temat – podsumował Modrić.

podobne informacje

Ronaldo vs. Higuain w Superpucharze Włoch. Kolejna okazja do zemsty

Giorgio Chiellini: Cristiano Ronaldo zniszczył moje marzenia

Superpuchar Włoch: Juventus – Milan – gdzie oglądać, transmisja online, na żywo

Były prezes Realu: Zidane chciał zatrzymać Ronaldo