tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Maradona w gorszej formie. "Ledwo chodzi" [WIDEO]

Diego Maradona mimo upływającego czasu stara się utrzymywać dobrą formę i podejmować kolejne zawodowe wyzwania. Fanów piłkarza zaniepokoił jednak film, w którym Argentyńczyk z trudem poruszał się po murawie.
Diego Maradona (fot. Getty)

Maradona drwi z Messiego. "Przed meczem wciąż biega do toalety"

57-latek od kilku lat ma problemy z kolanami. Przed tegorocznymi mistrzostwami świata wybrał się do Kolumbii i poddał się specjalistycznej terapii. Po kilku miesiącach kłopoty zdrowotne wróciły. Podczas ostatniego treningu meksykańskiego drugoligowca Dorados de Sinaloa "Boski Diego" z trudem przemierzał boisko.

Agent byłego piłkarza reprezentacji Argentyny, German Ochoa, zdradził w rozmowie z telewizją TyC Sports, że potrzebna będzie operacja. – Kości ocierają się o siebie i dochodzi do zwyrodnienia stawów. Choroba jest już w zaawansowanym stadium, powoduje obrzęki i ból.

Mistrz świata z 1986 roku do tej pory nie zważał na swoje zdrowie. Podczas jednego z treningów postanowił zagrać z zespołem. – On nie jest świadom swoich ograniczeń. Czasami wydaje mu si, że znów ma 20 lat, a prawda jest taka, że porusza się z trudnością – dodał Ochoa.