tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Promotor Joshuy: Wilder? To idiota! Nikt go nie zna [wideo]

Choć Deontay Wilder 1 grudnia zmierzy się z Tysonem Furym, to nadal w mediach nie odpuszcza tematu walki z Anthonym Joshuą. Jednak promotor Brytyjczyka, Eddie Hearn, najwyraźniej ma już dość tego tematu. – Wilder chce 60 procent wpływów? Jeśli to prawda, to jest idiotą i niech nie marnuje mojego czasu – uciął Hearn.
Eddie Hearn (L) i Anthony Joshua (fot. Getty)

"Było widać, że Masternak był przestraszony"

Po walce z Furym powinniśmy podzielić się zyskiem 60 do 40 na moją korzyść. Mam gdzieś podział 50 na 50, ale mogę się na niego zgodzić tylko po to, żeby doszło do tej walki. Niżej nie zejdę – zapowiedział niedawno Wilder (40-0-0, 39 KO), mistrz świata federacji WBC w wadze ciężkiej.

Deontay Wilder (fot. Getty) To jednak cztery lata młodszy Joshua (22-0-0, 21 KO) rozdaje w tym momencie karty. Ma cztery pasy (IBF, IBO, WBA i WBO), a za sobą kilka przekonujących zwycięstw z klasowymi rywalami. Wilder raczej ich unika, a zdaniem Hearna, robi wszystko, by do starcia z "AJ" nie doszło, ale żeby wyglądało jakby chciał, żeby doszło. Bo po prostu boi się Brytyjczyka.

Nuda, nuda, nuda. Ten koleś nie zarobił w ringu trzech milionów. Trzeba być głupim, żeby wierzyć, że on naprawdę chce tej walki. Wystarczy posłuchać,co on gada. Odwiedź dowolne miasto na świecie, przejdź się dowolną ulicą i zapytaj przechodniów kim jest Deontay Wilder. Nie będą mieli zielonego pojęcia! – mówił wpływowy promotor w Bostonie, tuż po gali z udziałem Demetriusa Andrade.

Chce 60 procent wpływów? W takim razie niech nie marnuje naszego czasu. Niech nie używa nazwiska Joshuy, żeby zyskać rozgłos i popularność. Naprawdę jestem zajęty, nie mam czasu dla takich ludzi. To jest już męczące – dodał Hearn, choć użył zdecydowanie mniej cenzuralnych słów. Całą rozmowę z nim można przeczytać poniżej.

podobne informacje

Pilates u Joshuy, treningi z Ugonohem. Górski impuls Izu

Groźby "Łajdaka" i sensacyjny powrót Kliczki? "Byłaby demolka"

Niespodziewany zwrot akcji. Nowy rywal dla Joshuy?

Rok 2019 może być wielki i historyczny. Lista życzeń w boksie