tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Napad na dom Davida Beckhama. "Victoria jest zdruzgotana"

Trudne chwile przeżył w ostatnich dniach David Beckham. Zgodnie z doniesieniami brytyjskich mediów posiadłość byłego piłkarza położona w Great Tew w hrabstwie Oxfordshire stała się celem włamywaczy.
David Beckham z żoną Victorią (fot. Getty)

Wayne Rooney wybuduje mur wokół swojego domu

Ochroniarze opiekujący się domem byłego reprezentanta Anglii jego żony Victorii wezwali policję, gdy w okolicy zobaczyli ubranych w kominiarki mężczyzn. Podejrzanych zarejestrowały kamery zlokalizowane na terenie posiadłości wartej sześć milionów funtów. Włamywacze przy pomocy drabiny próbowali dostać się do domu przez jedno z okien.

W położonej na wsi rezydencji rodzina Beckhamów spędza wyłącznie weekendy. Brytyjski "Daily Mail" donosi jednak, że żona pomocnika, który grał m.in. w Realu Madryt i Milanie, była zdruzgotana ostatnimi wydarzeniami.

– To był ogromny cios. Victoria była przerażona i załamana myślą, że ktoś mógłby wtargnąć do jej prywatnej przestrzeni – poinformowali przyjaciele pary. – David nie znosi mieć do czynienia z zaawansowaną technologią i ścisłymi zabezpieczeniami. Teraz będzie musiał jeszcze je zwiększyć, bo chce chronić żonę i dzieci. Jest wściekły – dodało anonimowe źródło.

Dobroczynność Beckhama doceniona. Otrzyma wyjątkową nagrodę UEFA

podobne informacje

Isco nie jest wyjątkiem. Historia konfliktów "na szczycie" w Realu Madryt

Niespodzianka dla fanów Manchesteru United. Klub szykuje powrót Sir Aleksa Fergusona

Media: Arsenal chce wymienić się piłkarzami z Realem

Beckhamowie budują dla syna kort za 30 tysięcy funtów