tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Gattuso zrugał dziennikarza. "Nie martwię się o uratowanie mojego tyłka!"

Nerwowy na konferencji po przegranym meczu z Betisem był szkoleniowiec Milanu, Gennaro Gattuso. Włoch, pytany o to, czy utrzyma posadę, zrugał jednego z dziennikarzy. – Nie martwię się o uratowanie mojego tyłka! – jasno zakomunikował.
Gennaro Gattuso (fot. Getty Images)

Kapitalny gol Tomasza Kędziory. Jakub Piotrowski też trafił

Rossoneri są w tym sezonie w bardzo kiepskiej formie. Po ośmiu meczach ligowych zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli Serie A i mają już 13 punktów straty do lidera. W ostatni weekend piłkarze z San Siro przegrali derbowy mecz z Interem, a w czwartek ulegli na własnym obiekcie Betisowi 1:2.

Nic więc dziwnego, że Gattuso pytany był po meczu o to, czy utrzyma posadę i czy najbliższe mecze nie zadecydują o jego przyszłości. Włoch nie zgodził się jednak z takim postawieniem sprawy. – Nie martwię się o uratowanie mojego tyłka! Skupiam się tylko na tym, jak rozwiązywać problemy zespołu – stwierdził.

Spekuluje się, że jeśli piłkarze ze stolicy Lombardii nie poprawią drastycznie formy, to 40-latek już wkrótce może wylądować na bezrobociu.

To nie jest łatwa praca, ale czuję się odpowiedzialny za wyniki tej drużyny i zrobię wszystko, byśmy wyszli z kryzysu – podsumował legendarny zawodnik ACM.

Wychowują polskich piłkarzy na angielskiej ziemi. Dragons United marzą o... Wembley!

podobne informacje

Co z transferem Piątka? Trener Milanu: nic nie zostało jeszcze ustalone

Cesare Prandelli chwali Krzysztofa Piątka: to piłkarz kompletny

Piątek krok od Milanu. Znamy datę transferu

Media: Krzysztof Piątek złoży podpis na kontrakcie z AC Milan