tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Legenda MU skrytykowała Mourinho. "Nie pasuje do tego klubu"

Jose Mourinho nie ma ostatnio najlepszej passy i jest krytykowany nie tylko z uwagi na słabą grę zespołu, ale i zachowanie na konferencjach prasowych. Tym razem zaatakował go legendarny piłkarz MU, Eric Cantona. – To nie jest właściwy człowiek dla tego klubu – stwierdził.
Jose Mourinho (fot. Getty Images)

Media: PSG chce gwiazdę United. Transfer w styczniu?

Czerwone Diabły po dziewięciu meczach ligowych zajmują dopiero 10. lokatę w tabeli a do lidera tracą aż dziewięć punktów. Ponadto piłkarze Manchesteru przegrali ostatnio na Old Trafford 0:1 z Juventusem, który praktycznie nie pozwolił gospodarzom na stworzenie szans bramkowych.

Można przegrać, ale nie w taki sposób. Mourinho nie podjął nawet ryzyka. Gdy przegrywasz u siebie z Juventusem i rywal ma ponad 70 procent posiadania piłki, to znaczy że coś jest nie tak. Czy ktokolwiek wyobraża sobie taką sytuację z Sir Aleksem Fergusonem na ławce? – dopytywał dziennikarz Francuz.

Cantona jest zdania, że zespół mógłby objąć nawet ktoś niedoświadczony, ale przynajmniej dobrze znający klub.

Zinedine Zidane wcześniej nie trenował żadnej seniorskiej drużyny, a poradził sobie wyśmienicie. Trzeba coś zmienić, bo to bolesne oglądać tak słabe United. Zwłaszcza, gdy City gra w zjawiskowy sposób i jest zdecydowanym liderem. Mourinho nie pasuje do tego klubu tak jak mężczyźni nie pasują do niektórych kobiet – podsumował.

"Jose Mourinho show" na konferencji. "Należy mi się szacunek. Wygrałem więcej, niż inni"

podobne informacje

Jose Mourinho skrępowany. Nie może mówić o United, bo czeka go kara...

Isco nie jest wyjątkiem. Historia konfliktów "na szczycie" w Realu Madryt

Koniec bezrobocia. Mourinho znalazł nową pracę

Jose Mourinho trafi jednak do SL Benfica? "Pieniądze nie grają roli"