tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Sergio Ramos złamał nos rywalowi i nie dostał nawet żółtej kartki [wideo]

Po przekonującej wygranej z Viktorią Pilzno (5:0) powody do optymizmu mają wszyscy piłkarze Realu Madryt, ale szczególnie zadowolony może być Karim Benzema, który strzelił gole numer 200 i 201 w barwach Królewskich. Ze złej strony znów przypomniał się Sergio Ramos, który łokciem złamał nos jednemu z rywali.
Sergio Ramos wysłał rywala do szpitala, ale sam spokojnie dokończył mecz z Viktorią (fot. PAP/EPA/Twitter)

Lewandowski przebił Zlatana. Następny na liście... Henry

Milan Havel nie nagrał się długo w meczu z Realem. Musiał opuścić boiski już w 38. minucie, po tym jak Ramos potraktował go łokciem. Obrońca słynący z brutalnej gry zapewniał po spotkaniu, że nie zrobił tego umyślnie. – To była nieprzyjemna, szybka akcja. Nie miałem intencji, by zrobić krzywdę koledze. Chciałem porozmawiać z nim po meczu, ale nie mogłem go znaleźć, więc wysłałem mu wiadomość. Jestem jaki jestem i nie zmienię się pod względem krytyki – powiedział kapitan Realu po meczu.

Na Twitterze napisał: "Zwycięstwo, na którym możemy budować przyszłość i uczyć się. Futbol zawsze daje nam lekcje. Po dzisiejszej wiem, że nie powinienem wchodzić w taki pojedynek. Milan, nie chciałem cię skrzywdzić. Szybko wracaj do zdrowia".

Z przyjemnych spraw: rośnie forma Karima Benzemy. Pierwszy gol Francuza był ozdobą środowego meczu, a jemu pozwolił dołączyć do elitarnego grona piłkarzy, którzy zdobyli w barwach Realu co najmniej 200 bramek. Są w nim same wybitne jednostki, m.in. Cristiano Ronaldo, Raul i Alfredo Di Stefano.

Nie chcę tylko strzelać goli – powiedział przewrotnie Benzema po meczu. – Chcę asystować, rozgrywać... Robić to, co robi napastnik. Czasami ludzie nie rozumieją, co robię na boisku. Ale nie przejmuję się tym. Mam 30 lat, mam dzieci i nie myślę o tym, co mówią inni – stwierdził niepokorny piłkarz.

Najlepsi strzelcy w historii Realu Madryt:
1. Cristiano Ronaldo – 450
2. Raul – 323
3. Alfredo Di Stefano – 308
4. Carlos Santillana – 290
5. Ferenc Puskas – 242
6. Hugo Sanchez – 208
7. Karim Benzema – 201
(Stan na 08.11.2018)

podobne informacje

Fatalne statystyki Realu Madryt. Najgorzej od dwudziestu lat

Przegrana Realu i "upadek" Atletico. Pierwsza taka wpadka w erze Simeone

Wpadka Realu Madryt w Pucharze Króla. Kolejna przegrana Królewskich

Media: Krzysztof Piątek zwiąże się z superagentem