tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Napoli złożyło ofertę. Wszystko w rękach Edinsona Cavaniego

W Napoli ciągle myślą, jak wzmocnić linię ataku. Dries Mertens jest coraz starszy, Arkadiusz Milik nie spełnia pokładanych w nim nadziei, a klub chce walczyć o mistrzostwo Włoch. Do tego potrzeba wzmocnień, jednym z nich miałby być Edinson Cavani, który według włoskich mediów dostał już propozycję od swojego byłego zespołu...
Edinson Cavani (fot. Getty Images)

"France Football": Arsene Wenger może zostać trenerem AC Milan

Cavani występował w Napoli w latach 2010 – 2013. Potem odszedł do Paris Saint-Germain za 63 miliony euro (Francuzi wpłacili klauzulę wykupu). Teraz według telewizji Rai Włosi chcieliby ponownie mieć u siebie Urugwajczyka.

Według dziennikarza Ciro Venerato, który pracuje dla stacji, Cavani dostał już ofertę od właściciela klubu Aurelio De Laurentiisa. Włoch zaproponował napastnikowi 6,5 miliona euro za sezon i cztery lata kontraktu.

Osobną kwestią pozostaje, czy Cavani zgodzi się przyjąć ofertę i jak do sprawy ustosunkowałoby się PSG. Obecny kontrakt Urugwajczyka wygasa w czerwcu 2020 roku, co oznacza, że w następnym letnim okienku transferowym wymagania Francuzów powinny być niższe niż obecnie.

podobne informacje

Nie ma gwiazd... są problemy. Wymęczone zwycięstwo Paris Saint-Germain

Edinson Cavani w Napoli? Prezes klubu przedstawił warunki

Edinson Cavani wskazał, kto powinien wygrać Złotą Piłkę

Wyjątkowy gość na treningu PSG. Neymar i Cavani zagrali z chłopcem bez nóg [WIDEO]