tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Gwiazda rozbudziła nadzieje. "Prędzej do Milanu trafię ja niż Arsene Wenger"

Umowa Zlatana Ibrahimovicia z Los Angeles Galaxy obowiązuje do końca 2019 roku, lecz mówi się, że Szwed chętnie wróciłby do Europy. – Słyszałem, że Arsene Wenger miałby przejąć Milan, ale myślę, że prędzej ja trafię do tego klubu niż on – stwierdził tajemniczo 37-latek.
Zlatan Ibrahimović (fot. Getty Images)

Napoli złożyło ofertę. Wszystko w rękach Edinsona Cavaniego

Ibrahimović w latach 2010-2012 był piłkarzem Rossoneri i szybko rozkochał w sobie kibiców z San Siro. W barwach tego zespołu rozegrał 85 meczów, w których zdobył aż 56 bramek i zanotował 24 asysty. Niewykluczone, że teraz zdecyduje się wrócić na Półwysep Apeniński.

Mówi się bowiem, że Szwed nie jest do końca zadowolony z gry w Major League Soccer. To zresztą potwierdzają jego słowa. – Czuję się młodo, wciąż chcę grać w piłkę, ale nie na byle jakim poziomie – powiedział.

Wygląda więc na to, że 37-latek może się wkrótce zdecydować na powrót do Europy. Pod uwagę brany jest oczywiście transfer do którejś z czołowych lig Starego Kontynentu i być może właśnie do Serie A.

Słyszałem, że Arsene Wenger miałby przejąć Milan, ale myślę, że prędzej ja trafię do tego klubu niż on – podsycił nadzieje kibiców "Ibra".

Dzień Piątka w czwartek. Genua oszalała na punkcie Polaka

podobne informacje

Włoskie media: Piątek ustalił szczegóły kontraktu z Milanem

Co, jeśli okaże się za drogi? Milan ma alternatywę dla Krzysztofa Piątka

Pierwsze trofeum Cristiano Ronaldo. "Przyszedł dla takich meczów"

Piątek kluczowy dla Krzysztofa Piątka. Prezes Genoi już w Mediolanie