tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Isco bez formy. Opuści Real przez... nadwagę?

Isco w tym sezonie rozczarowuje. Hiszpan miał być jednym z tych, którzy sprawią, że kibice Realu Madryt nie będą tęsknić za Cristiano Ronaldo. Pomocnik Królewskich gra jednak poniżej oczekiwań. Przyczyną spadku formy są ponoć jego kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi.
Isco (fot. Getty Images)

Asensio: kryzys Realu? To nie ja stoję na czele zespołu

Isco nie będzie wspominał ostatnich tygodni dobrze. Pod koniec września musiał poddać się operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. Od kiedy wrócił do gry, prezentuje się słabo. Nowy trener Santiago Solari w pierwszych czterech spotkaniach ani razu nie wystawił go w podstawowym składzie.

Sytuacja Isco jest niestabilna. Nie jest już faworytem szkoleniowca, wciąż ma problemy z nadwagą. Co więcej, nie potrafi dogadać się z kilkoma ważnym piłkarzami. Jeżeli nie ma po swojej stronie ani trenera ani kolegów, nie sądzę, by został w klubie na kolejny sezon – podkreślił Eduardo Inda, redaktor naczelny hiszpańskiego dziennika "OK Diario", na antenie radia El Chiringuito.

W przeszłości spekulowano, że pomocnikiem Królewskich interesują się angielskie kluby, m.in. Manchester City i Liverpool. Z ostatnich doniesień "OK Diario" wynika, że Isco obserwują również włoskie zespoły – Juventus, Inter oraz Napoli.

#kiedymyzyjemy. Polska – Czechy już w czwartek!

podobne informacje

Isco odpowiada na krytykę. "Nie mam takich możliwości, jak koledzy"

Rafael van der Vaart broni Isco: jest najlepszy na świecie

Isco nie jest wyjątkiem. Historia konfliktów "na szczycie" w Realu Madryt

Następny po Cristiano Ronaldo. Juventus chce kolejną gwiazdę Realu Madryt