tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Artur Jędrzejczyk opuścił zgrupowanie reprezentacji. Niepewny występ Roberta Lewandowskiego

Spore kłopoty piłkarskiej reprezentacji Polski przed spotkaniem Ligi Narodów z Portugalią. Z powodu kontuzji kostki zgrupowanie opuścił w sobotę Artur Jędrzejczyk. Niepewny jest też występ kapitana Roberta Lewandowskiego. Transmisja spotkania we wtorek od 18:15 w TVP Sport, SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej oraz od 20:30 w TVP1.
Piłkarze reprezentacji Polski (fot. Getty)

Jak zastąpić Glika? "Krychowiak dałby sobie radę"

31-letni obrońca doznał urazu podczas ligowego spotkania z Pogonią Szczecin. Jak poinformował serwis "Łączy nas piłka", od początku zgrupowania trwały zabiegi, mające na celu umożliwienie Jędrzejczykowi pojawienie się na boisku we wtorkowym spotkaniu. Ostatecznie po piątkowym treningu zadecydowano, że piłkarz wróci do klubu i tam podejmie dalsze leczenie.

Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Roberta Lewandowskiego. Jak poinformował "Przegląd Sportowy" kapitan ma przewlekłe problemy z kolanem i potrzebuje kilku dni odpoczynku. Ostateczna decyzja zapadnie po rozmowie napastnika z Jerzym Brzęczkiem oraz lekarzem kadry. Według tej gazety decyzja w sprawie obecności napastnika na zgrupowaniu i meczu z Portugalią ma zapaść w niedzielę rano.

Spotkaniem z Portugalią biało-czerwoni zakończą rywalizację w tegorocznych rozgrywkach Ligi Narodów. Po trzech meczach Polacy mają na koncie jeden punkt i zamykają tabelę grupy trzeciej.

Boniek zwolni Brzęczka? "Wziąłem dobrego trenera"
Analiza pomeczowa. "Po tej akcji widać, jak powinniśmy grać"
Polska – Czechy 0:1 (skrót meczu)
Boniek: nie jesteśmy Brazylią. Reprezentacja to wypadkowa naszej ligi