tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"Nie jestem aż tak wolny". Paul Pogba wygrał wyścig... z żółwiem

Wyłączony z gry przez kontuzję uda Paul Pogba spędza ostatnie dni na Bliskim Wschodzie. Francuski pomocnik przed dwoma dniami spotkał się w Katarze z Leo Messim, a w sobotę odwiedził zoo w Dubaju. Tam stanął do niecodziennego wyścigu...
(fot. Getty / Instagram.com/paulpogba)

Zalegające śmieci i smród. Ribery lekceważy skargi

Pogba opublikował na swoim koncie na Instagramie krótki film, w którym ściga się z... żółwiem. – Nie jestem aż taki wolny! – napisał.

To oczywiście aluzja do komentarzy i krytyki ze strony kibiców, którzy nieraz naśmiewali się już ze sposobu, w jaki Francuz wykonuje rzuty karne. Podczas nabiegu Pogba długo drepcze bowiem w miejscu, przez co czasami oddanie strzału zajmuje mu ponad 10 sekund.

ZOBACZ JAK POGBA ŚCIGA SIĘ Z ŻÓŁWIEM [WIDEO]

Tak było choćby w niedawnym ligowym meczu Manchesteru United z Evertonem. Pomocnik Czerwonych Diabłów wykonał wtedy aż 28 kroków zanim kopnął piłkę. W sieci szybko znalazła się wtedy kompilacja, która pokazywała, że Francuzowi zajęło to więcej czasu niż Usainowi Boltowi przebiegnięcie 100 metrów.

Pogba już wtedy odpowiedział zresztą na tamto nagranie, na Instagramie publikując film, na którym podbiega do samochodu tak, jak podbiegał do rzutu karnego w starciu z Evertonem.

Okiem redakcji: Klopp, Guardiola, Ferguson. Jak zastąpić wielkich trenerów?

podobne informacje

Paul Pogba znów w wielkiej formie. Odrodzenie Francuza

Zaskakująca wymiana? "Tuttosport": Pogba może wrocić do Juve

Alves, Pirlo, Pogba... Juventus królem styczniowego polowania

Pogba wspierał go w walce z rakiem. Teraz zadebiutował w Juventusie