tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

James Rodriguez szuka ucieczki z Bayernu. Tęskni za... Heynckesem

James Rodriguez jest nieszczęśliwy w Bayernie Monachium. Kolumbijczyk nie dogaduje się z Niko Kovacem i tęskni za Juppem Heynckesem, który zdecydowanie częściej korzystał z jego usług – poinformował dziennik "Bild".
JAMES RODRIGUEZ (FOT. GETTY IMAGES)

Bayern planuje zaszaleć na rynku. 200 milionów euro na transfery

James trafił na wypożyczenie do stolicy Bawarii latem 2017 roku. W pierwszym sezonie ligowym rozegrał 23 mecze, zdobył 7 bramek, dorzucił do tego 11 asyst. Teraz jest już jednak znacznie gorzej – Kolumbijczyk sporadycznie pojawia się na boisku i jest daleki od optymalnej formy.

27-letni pomocnik nie dostaje wielu szans gry i jest w otwartym konflikcie ze szkoleniowcem. Sfrustrowany po jednym z meczów miał krzyczeć na środku szatni: "Nie jesteśmy we Frankfurcie!". Tym samym pogrzebał swoje szanse na regularne występy.

Wszystko wskazuje więc na to, że Kolumbijczyk nie zostanie na Allianz Arena i latem będzie się rozglądał za nowym klubem. Być może wróci do Realu, choć coraz częściej w kontekście transferu przewija się w mediach Juventus.

Według "Bilda" James tęskni za Heynckesem, który prowadził Bayern przez sporą część poprzedniego sezonu. Doświadczony szkoleniowiec rozmawiał z Kolumbijczykiem w języku hiszpańskim, a ponadto ufał mu regularnie wystawiając w wyjściowej jedenastce.

Skórzane szorty i piwo w rękach. Robert Lewandowski i piłkarze Bayernu Monachium promują Oktoberfest

podobne informacje

Zmiany w Bayernie Monachium? "Praca na pełnych obrotach"

"Kicker": wzmocnienia bez Jamesa. Bayern nie chce kolumbijskiej gwiazdy

Bez gwiazdy do końca roku. Kolejne problemy Bayernu Monachium

Gwiazda chce uciekać z Bayernu. Na horyzoncie Real i Juventus