tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Yannick Carasco przeprosił kolegę za... złamanie nosa

Yannick Carrasco przeprosił swojego kolegę z chińskiej drużyny Dalian Yifang za... złamanie nosa. Do wypadku doszło w sierpniu, ale sprawa ujrzała światło dzienne dopiero we wtorek, gdy Belg zamieścił w internecie filmik z przeprosinami.
Yannick Carrasco i Xherdan Shaqiri (fot. Getty Images)

Walka o zdrowie Mbappe. Kontuzja kolejnej gwiazdy Paris Saint-Germain

To zdarzyło się podczas treningu. Mieliśmy małą sprzeczkę, która zakończyła się kontuzją nosa Jina Pengxianga. Uważam, że Pengxiang jest dobrym piłkarzem i bardzo dobrą osobą. Chcę go przeprosić. W piłce nożnej, w trakcie treningów, czasami dochodzi do takich sytuacji. Mam nadzieję, że Jin szybko wróci do zdrowia – powiedział reprezentant Belgii.

Wypadek zdarzył się na początku sierpnia. Od tego czasu 28-letni Jin nie wystąpił w żadnym meczu Dalian Yifang.

Drużyna uniknęła degradacji z ekstraklasy w ostatniej kolejce ligowej, 11 listopada, dzięki wygranej 2:0 z Changchun. Jedną z bramek zdobył Carrasco.

W lutym 25-letni Belg niespodziewanie przeszedł do Dalian Yifang z Atletico Madryt, choć należał do podstawowych zawodników hiszpańskiego zespołu. Grał w tegorocznych mistrzostwach świata w Rosji, w których Czerwone Diabły zajęły najwyższe w historii trzecie miejsce.

podobne informacje

Atletico – Granada 7:1. Pierwszy hat-trick Carrasco