tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wódka i gaz rozweselający na imprezie piłkarzy Arsenalu [wideo]

Mesut Oezil, Pierre-Emerick Aubameyang, Alexandre Lacazette, a nawet 19-letni Matteo Guendouzi – między innymi te gwiazdy Arsenalu brały udział w imprezie przed sezonem, do nagrań z której dotarł brukowiec "The Sun". Widać na nich jak piłkarze piją alkohol i wciągają z balonów gaz rozweselający.
Tylna strona "The Sun" i zdjęcia z nagrania (fot. thesun.co.uk)

Wysokie loty Krystiana Bielika. "Przypomina Rio Ferdinanda"

"Szokujące sceny na dzikiej imprezie z szampanem i wódką" – pisze "The Sun". Poza wymienioną wyżej czwórką, na nagraniach widoczni są jeszcze Henrich Mchitarjan, Shkodran Mustafi i Sead Kolasinac. Mchitarjan i Mustafi nie wciągali jednak gazu rozweselającego, który dla tabloidu jest głównym występkiem piłkarzy.

Na filmie widać, jak piłkarze wciągają z balona tlenek diazotu, po czym opadają zrelaksowani na kanapę. – Oezil i Guendouzi wyglądali jakby stracili świadomość. Totalnie "odpłynęli". To było niesamowite patrzeć, jak tzw. zawodowcy i wzory do naśladowania ryzykują eksperymentując z niebezpieczną substacją – mówi "The Sun" anonimowy świadek wydarzeń, prawdopodobnie pracownica klubu "The Tape", wynajętego przez piłkarzy.

Alexandre Lacazette (L) i Pierre-Emerick Aubameyang (fot. PAP/EPA) Gdyby kibice i trener widzieli to na żywo, byliby w szoku. Wraz z kolejnymi drinkami robiło się coraz głośniej. Niektórzy opuścili lokal wraz z dziewczynami do towarzystwa ok. 4 nad ranem – relacjonuje źródło brukowca.

Impreza miała miejsce w sierpniu, kilka dni przed rozpoczęciem sezonu. Według "The Sun", zarabiający krocie zawodnicy zostawili w klubie od 25 do 30 tysięcy funtów.

Gaz rozweselający, tlenek diazotu, stosowany jest w anestezjologii, wykazuje właściwości euforyzujące, rozluźniające. Pozwala ograniczać dyskomfort np. podczas zabiegów stomatologicznych. Stosuje się go również w tuningu samochodów i w produkcji paliwa rakietowego. Według "The Sun", używany wbrew przeznaczeniu, może również wywoływać halucynacje, zawroty głowy i ograniczenie dostępu do tlenu. W przeszłości miał spowodować śmierć 17 osób.

Nagranie z loży wynajętej przez piłkarzy można zobaczyć TUTAJ.

podobne informacje

Liga Europejska: gol Świerczoka na pożegnanie z rozgrywkami

Bardzo drogi problem. Co zrobić z Mesutem Oezilem?

Kontuzja pleców Oezila. Winne... uzależnienie od gier komputerowych?!

Wysokie loty Krystiana Bielika. "Przypomina Rio Ferdinanda"