tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Przed nami półfinały ESL Pro League 8

8 grudnia w duńskim Odense odbędą się mecze półfinałowe lanowych finałów ósmego sezonu ESL Pro League. Astralis podejmie mousesports, a MIBR zmierzy się z Team Liquid.
Twistz (fot. hltv.org)

Aktualizacja CS:GO wprowadza tryb Battle Royale, a gra staje się darmowa

Atmosfera w Sparekassen Fyn Arena rozgrzewa się z każdym kolejnym dniem finałów ESL Pro League 8. Czwartego dnia turnieju byliśmy świadkami dwóch spotkań ćwierćfinałowych, w których zmierzyły się drużyny z drugich i trzecich miejsc w swoich grupach. Po bardzo słabej pierwszej mapie mousesports ostatecznie zdołało jednak wyszarpać zwycięstwo z Renegades. Natomiast Team Liquid zdemolował szeregi Natus Vincere, pozwalając im wygrać zaledwie 10 rund na dwóch mapach.

mousesports 2:1 Renegades
(Cache 4:16, 16:14, 16:9)

Team Liquid 2:0 Natus Vincere
(Dust2 16:4, Inferno 16:6)

Powyższe starcia bacznie obserwowały zespoły Astralis i MIBR, które korzystały z dnia wolnego, gdyż zagwarantowały sobie miejsca w półfinałach dzięki zajęciu pierwszych miejsc w swoich grupach. W sobotę 8 grudnia w Odense zobaczymy arcyciekawe konfrontacje półfinałowe. Astralis podejmie przed swoją publicznością mousesports, a MIBR zmierzy się z Team Liquid. Oba mecze będą rozgrywane w systemie bo3.

16:00 - Astralis vs. mousesports
19:50 - MIBR vs. Team Liquid

podobne informacje

NiKo na najniższym stopniu podium rankingu najlepszych graczy CS:GO

Mousesports odpada! Europejski Minor wchodzi w fazę play-off

electronic tuż za podium rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku

Dupreeh numerem 5 w rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku