tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Loew poprowadzi Real? "Nie myślę o emeryturze"

Reprezentacja Niemiec w minionym roku rozczarowała. Najpierw totalnie zawiodła na mundialu, a później spadła z dywizji A Ligi Narodów. Pojawiają się spekulacje dotyczące przyszłości selekcjonera Joachima Loewa, którego łączy się z pracą m.in. w Realu Madryt. – Nadal jestem zainteresowany pracą w klubie – zadeklarował trener.
Joachim Loew (fot. Getty Images)

Real wygrał, ale zawiódł. Królewscy wciąż bez formy

Niemcy odpadli z mistrzostw świata już w fazie grupowej, kiedy wygrali tylko jedno spotkanie. Rozczarowali także w Lidze Narodów. Problemy mają również Królewscy – zespół spisuje się słabo, traci pięć punktów do liderującej Barcelony. Niedawno zwolniono trenera Julena Lopeteguiego, którego zastąpił Santiago Solari. Nie wiadomo jednak, jak długo Argentyńczyk zostanie na stanowisku...

Pracowałem jako trener w klubach przez kilka lat i nadal nie myślę o emeryturze. Oczywiste, że większość mojego czasu w reprezentacji Niemiec minęła, więc w końcu przyjdzie chwila na zastanowienie, co dalej – powiedział Loew w rozmowie z telewizją ZDF.

Wciąż chciałbym pracować w klubie. Myślę, że byłby to zespół zagraniczny. Real to atrakcyjny klub dla każdego szkoleniowca – dodał Loew.

podobne informacje

Balotelli, "Lewy" i kompromitacja Ormian. "Naj..." Ligi Narodów

"Grupa marzeń" i "grupa śmierci" eliminacji Euro 2020. Z kim chcą zagrać Niemcy?

Niespodziewana zmiana miejsc. Niemcy o honor, Holandia o lidera

Kto nowym trenerem Realu Madryt? 10 najważniejszych kandydatur