tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Kamil Grosicki opuści Hull City? "Trzeba wziąć pieniądze i skończyć marnować czas"

Zbliża się zimowe okno transferowe i powraca temat Kamila Grosickiego. Były zawodnik Hull City, Peter Swan, stwierdził na stronie hulldailymail.co.uk, że Polak powinien jak najszybciej zmienić klubowe barwy. Według niego, zespołowi nie jest potrzebne dodatkowe zamieszanie.
Kamil Grosicki (fot. Getty Images)

Gwiazdy Manchesteru United promują nową linię odzieżową

"Grosik" ma za sobą kolejne udane spotkanie w Championship. Zaledwie po sześciu minutach meczu z Millwall dał prowadzenie zespołowi. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Dobra gra nie uchroniła Polaka przed krytyką ekspertów i byłych zawodników zespołu z Hull.

Szkoleniowiec Nigel Adkins miał rację mówiąc, że oczekuje kolejnego zamieszania z udziałem Kamila. Widzimy je za każdym razem i teraz też tak będzie – zauważył Swan, cytowany przez dziennikarzy serwisu hulldailymail.co.uk.

Forma Polaka idzie w górę. Wszyscy wiemy, jak bardzo może być przydatny i sprawiać problemy każdej defensywie w lidze. Wiemy też jednak, że gra lepiej, ponieważ chce w przyszłym miesiącu stąd odejść. Gdyby to ode mnie zależało, sprzedałbym go jak najszybciej – dodał.

Stwierdził również, że Grosickiego najlepiej sprzedać na początku okna transferowego, by uniknąć sytuacji z jesieni, kiedy do ostatnich minut decydowała się sprawa jego transferu do Portugalii lub Turcji. Nic z tego nie wynikło.

Klub nie jest w tak dobrej sytuacji, by pozwalać, żeby najlepiej opłacany piłkarz mógł sobie grać dobrze tylko wtedy, gdy chce odejść. Nie można pozwolić na taki cyrk, jak ostatnio. Trzeba mu podziękować. Szybko dojść do porozumienia z innym klubem. Wziąć pieniądze i skończyć marnować czas – podsumował.

Roberto Carlos: miałem zaszczyt pracować z Kamilem Grosickim

podobne informacje

Grali kadrowicze: Jan Bednarek i Arkadiusz Milik nadal w wysokiej formie

Grosicki bohaterem Hull. "Jego bramka była kluczowa"

Championship: dwa gole Kamila Grosickiego, asysty Mateusza Klicha i Pawła Wszołka

TOP 2018: najpopularniejsze wideo w serwisie SPORT.TVP.PL