tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Wspólny biznes Gerarda Pique i Ronaldo. "Rozmawiamy o tym"

Gerard Pique to nie tylko aktywny piłkarz, ale i inwestor. Katalończyk działa w świecie tenisowym czy dziennikarskim, jednak planuje dodatkowo rozszerzyć działalność. Pomocy szuka u Ronaldo... Była gwiazda Realu Madryt nie kryje, że rozmawiała z obrońcą na tematy biznesowe.
Gerard Pique (fot. Getty Images)

Liga angielska: rozmowa dyscyplinująca w Arsenalu

Brazylijczyk przyznał, że może nawiązać współpracę z Pique w wywiadzie dla "New York Times". – Rozmawiamy o biznesie, ale musimy się jeszcze spotkać, żeby podyskutować trochę więcej – stwierdził były napastnik. Ronaldo nie wyjaśnił jednak, jakie tematy analizował z Katalończykiem.

W rozmowie Ronaldo opowiadał, jak zaczynał karierę, a także jakie są jego najbliższe plany. – Byłem zmuszony bardzo wcześnie zacząć sobą zarządzać, zarządzać pieniędzmi, moją rodziną – wyznał.

Obawiałem się tego. Zdecydowałem więc, że nauczę się wszystkiego, co mogę, że dam z siebie wszystko – wyjaśniał. – Starałem się pozyskiwać najlepsze opinie z działu marketingu, aby radzić sobie lepiej – dodawał.

Teraz Brazylijczyk chce przenieść własne doświadczenia w biznes i pomóc innym zawodnikom. Z tego powodu założył firmę "Biuro rodzinnego doradztwa R9", która ma pomagać zawodnikom zarządzać ich finansami. – Chcemy zrobić dla nich to, co sam zrobiłem dla siebie – tłumaczył Brazylijczyk. – Pragniemy sprawić, że będą mieć długie, udane życie z pieniędzmi, jakie zarobili – konkludował.

4-4-2 (10.12.2018). "Finał Copa Libertadores? Zobaczyliśmy chorobę toczącą światowy futbol"

podobne informacje

Neymar coraz wyżej. Dużo lepszy od Ronaldo

Kulisy powrotu Ronaldo do Hiszpanii. Joan Gaspart: wybrałby Barcelonę, a nie Real

W Realu nie tęsknią za Cristiano Ronaldo

Luka Modrić jak Ronaldo. Chorwat dorównał napastnikowi