tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Poznajcie gości studia TVP Sport podczas BLAST Pro Series Lizbona

Nadchodzący turniej BLAST Pro Series w Lizbonie będą komentować dla Was Morgen, Hermes oraz Prawus, a analizą zajmą się Destru i Dark. Gospodarzem studia TVP Sport będzie Testree. Początek transmisji 14 grudnia o godzinie 19:45. Zapraszamy!
Blast pro Series (fot. blast pro)

Innocent rozwiązuje kontrakt z Tempo Storm

W dniach 14 i 15 grudnia w Lizbonie będą miały miejsce rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w ramach turnieju BLAST Pro Series, które będziemy mieli przyjemność dla Was transmitować z naszego studia w Warszawie. Wszystkie spotkania tej imprezy, której pula nagród wyniesie 250 tysięcy dolarów, skomentuje dla Was Maciej "Morgen" Żuchowski, komentator ESL Polska, którego z pewnością pamiętacie z poprzednich edycji BLAST Pro relacjonowanych w TVP Sport. Pierwszego dnia, czyli w piątek, pomoże mu Łukasz "PRAWUs" Ganczewski, a w sobotę usłyszycie Łukasza "Hermesa" Pożyczka.

Profesjonalne studio esportowe nie mogłoby się odbyć bez fachowej analizy w wykonaniu najlepszych ekspertów. Pierwszy z nich to były profesjonalny zawodnik między innymi takich drużyn jak Pentagram, Delta eSports, ALSEN Team czy też Universal Soliders. Obecnie analityk, komentator i menadżer sportów elektronicznych, czyli Adam "Destru" Gil. Pierwszego dnia dołączy do niego Łukasz "Hermes" Pożyczek, a także kolejny były profesjonalny gracz CS:GO Sebastian "dark" Babiński, który aktualnie jest trenerem w organizacji Piast Gliwice Esports.

Drugiego dnia jako gospodarza zobaczymy Filipa "Testree" Mątowskiego, który poprowadzi studio w towarzystwie wcześniej wspomnianych już Adama "Destru" Gila oraz Sebastiana "dark" Babińskiego.

Transmisja będzie odbywać się zgodnie z następującym harmonogramem:

Piątek, 14 grudnia
19:45 - Astralis vs. FaZe - Dust2
21:30 - Astralis vs. Natus Vincere - Inferno

Komentarz: Morgen oraz PRAWUs
Analiza: Destru, Hermes oraz Dark

Sobota, 15 grudnia
14:45 - FaZe Clan vs. MIBR - Mirage
16:20 - Astralis vs. MIBR - Inferno
17:40 - Mecz rundy piątej - bo1
20:00 - Wielki finał - bo3

Komentarz: Morgen oraz Hermes
Analiza: Testree, Destru oraz Dark

Transmisja ze spotkań BLAST Pro Series w Lizbonie będzie dostępna na SPORT.TVP.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale twitch.tv. Zapraszamy!

podobne informacje

Dupreeh numerem 5 w rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku

NAF na 6. pozycji w 2018 roku wśród najlepszych graczy CS:GO

Vitality i ENCE w półfinałach EU Minor Katowice

Urszula "Xirreth" Klimczak zasila sztab szkoleniowy Rogue