22:25 17:25 23:25
11.12.2018, 18:00
Orlen Liga, 2018/2019, 9. kolejka

Liga Siatkówki Kobiet: Enea PTPS Piła – DPD Legionovia Legionowo. Siatkarki z Piły wciąż w kryzysie

Zespół Enea PTPS Piła w meczu 9. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet przegrał z DPD Legionovią Legionowo 0:3 (22:25, 17:25, 23:25).
Mecz Enea PTPS Piła - DPD Legionovia Legionowo (fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk)

Bartosz Kurek przedłuży kontrakt z ONICO Warszawa? "Usiądziemy do rozmów"

We wtorkowym meczu drużynę z Piły poprowadził Mateusz Czerwiński dotychczasowy asystent trenera Guillermo Naranjo Hernandez. W poniedziałek współpracę z pilankami zakończył hiszpański szkoleniowiec.

Czerwiński nie będzie jednak miło wspominać tego spotkania. W pierwszej partii drużyna z Piły miała już stratę sześciu punktów przy stanie 15:21. Na koniec seta udało się zniwelować przewagę, ale i tak Legionovia mogła się cieszyć z wygranej 25:22.

W drugiej partii pilanki zdołały wypracować dwa oczka przewagi 10:8, ale od tej pory świetnie punktowały rywalki. W każdym elemencie gry były lepsze i wypracowały przewagę 20:13. Ostatecznie wygrały drugiego seta do 17.

W trzeciej partii znów początek należał do siatkarek z Piły, które wyszły na prowadzenie 9:7 i 11:9. W końcówce jednak znów szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił zespół z Legionowa, który wygrał trzeciego seta 25:23.