tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Terminarz transmisji z BLAST Pro Series Lizbona na SPORT.TVP.PL

14 i 15 grudnia odbędzie się turniej Counter-Strike: Global Offensive BLAST Pro Series w Lizbonie z pulą nagród 250 tysięcy złotych. Przedstawiamy harmonogram transmisji, która będzie dostępna na SPORT.TVP.PL!
Natus Vincere (fot. BLAST PRO)

Innocent rozwiązuje kontrakt z Tempo Storm

Trzecia i ostatnia impreza Counter-Strike: Global Offensive BLAST Pro Series odbędzie się w dniach 14 i 15 grudnia w Lizbonie. W stolicy Portugalii pojawią się takie zespoły jak Astralis, Cloud9, Ninjas in Pyjamas, FaZe Clan, Made in Brazil oraz Natus Vincere. Ci ostatni będą bronić tytułu mistrzowskiego z Kopenhagi, gdzie w wielkim finale pokonali NiP. Uczestnicy będą walczyć o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów. W sumie aż pięć z sześciu zespołów w stawce znajduje się w najlepszej dziesiątce światowego rankingu CS:GO.

Format tego turnieju jest dość niestandardowy. Rozpocznie się on od części zasadniczej, w której każda drużyna zmierzy się z każdą na narzuconych wcześniej mapach. Dwie najlepsze drużyny w klasyfikacji końcowej zagrają w wielkim finale w Altice Arena w stolicy Portugalii.

Transmisja ze spotkań BLAST Pro Series w Lizbonie będzie dostępna na SPORT.TVP.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale twitch.tv wraz z profesjonalną analizą i najlepszym polskim komentarzem. Wszystko będzie się odbywało zgodnie z następującym harmonogramem.

Harmonogram transmisji BLAST Pro Series Lizbona na SPORT.TVP.PL:

Piątek, 14 grudnia
19:45 - Astralis vs. FaZe - Dust2
21:30 - Astralis vs. Natus Vincere - Inferno

Sobota, 15 grudnia
14:45 - FaZe Clan vs. MIBR - Mirage
16:20 - Astralis vs. MIBR - Inferno
17:40 - Mecz rundy piątej - bo1
20:00 - Wielki finał - bo3

podobne informacje

NiKo na najniższym stopniu podium rankingu najlepszych graczy CS:GO

Mousesports odpada! Europejski Minor wchodzi w fazę play-off

electronic tuż za podium rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku

Dupreeh numerem 5 w rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku