tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Menedżer Skoków: nie zapomnij o weekendzie w Engelbergu

Po zeszłoweekendowej przerwie wraca Puchar Świata w skokach narciarskich. Warto pamiętać o swoich drużynach w grze Menedżer Skoków.
Kamil Stoch (dół) (fot. PAP/TVP)

PŚ w Engelbergu: szczegóły transmisji

Zawody w Titisee-Neustadt (8-9 grudnia) zostały odwołane ze względu na złe prognozy. Szczęśliwie w Szwajcarii aura ma być łaskawsza. Skocznia jest już naśnieżona, a białego puchu w weekend może być nawet... za dużo. Spore opady są przewidziane na niedzielę. Gross-Titlis-Schanze wyposażona jest jednak w mrożone tory najazdowe co powinno być znacznym ułatwieniem.

Zmian w składzie przed kolejką w Engelbergu można dokonać do 15:45 w sobotę, czyli na kwadrans przed startem pierwszej serii konkursowej. Przypominamy, że jednego transferu można dokonać bez straty punktu. Każdy kolejny kosztuje pięć "oczek".

Przypominamy, że lider klasyfikacji generalnej przed zawodami w Engelbergu jest "Suarez Team 2" Mateusza Wojtasiaka – studenta Politechniki Łódzkiej. Z kolei w lidze VIP TVP Sport nadal najlepszy jest "babjump" Przemysława Babiarza. Drugie miejsce niezmiennie zajmuje "Szaran TEAM" Włodzimierza Szaranowicza. Awans na podium zaliczył natomiast "Buszujący W Śniegu" Filipa Czyszanowskiego.

Skoczkowie o... losowaniu ME 2020. "Polska vs Austria – to będą ciężkie boje!"

podobne informacje

Menedżer Skoków: zmiana lidera w "generalce" [klasyfikacja]

Menedżer Skoków: Przemysław Babiarz dokonał zmian

Menedżer Skoków: liderzy tracą przewagę [klasyfikacja]

Menedżer Skoków: liderzy wciąż w świetnej formie