tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zapowiedź 1. dnia transmisji BLAST Pro Series w TVP Sport

Przed nami pierwszy dzień turnieju Counter-Strike: Global Offensive BLAST Pro Series w Lizbonie. Prezentujemy zapowiedź piątkowej transmisji na SPORT.TVP.PL.
Blast pro series (fot. blast pro)

Poznajcie gości studia TVP Sport podczas BLAST Pro Series Lizbona

13 grudnia o godzinie 19:45 rozpoczniemy naszą transmisję z turnieju BLAST Pro Series w Lizbonie. Będzie ona prowadzona z naszego studia w Warszawie, w którym będziemy gościć znakomitych specjalistów od fachowej analizy oraz najlepszych komentatorów. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:45, a będzie dostępna na SPORT.TVP.PL, w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na kanale twitch.tv.

Pierwszego dnia walki o nagrody z puli 250 tysięcy dolarów pokażemy Wam dwa najciekawsze spotkania wieczoru. W pierwszym z nich zmierzą się drużyny Astralis z FaZe Clan. Są to obecnie kolejno pierwszy i piąty zespoły światowego rankingu CS:GO. Biorąc pod uwagę ostatnią formę to murowanym kandydatem do zwycięstwa będą Duńczycy, gdyż wygrywają oni wszystkie turnieje, na których się pojawią i są bez wątpienia najlepszą drużyną na świecie. Wiemy jednak jak bardzo nieprzewidywalny potrafi być system bo1.

Jeśli chodzi o ekipę FaZe Clanu to ominęła ona finały dwóch największych i najbardziej prestiżowych lig, gdyż nie zdołała się na nie zakwalifikować ze względu na słabe wyniki w rozgrywkach zasadniczych. Konfrontacja Astralis z FaZe będzie miała miejsce na mapie Dust2 od godziny 20:00.

W drugim meczu ponownie zobaczymy zawodników Astralis, lecz tym razem będą oni rywalizować z Natus Vincere, czyli ekipą, która pojawi się w Lizbonie w charakterze obrońcy tytułu z poprzedniej imprezy BLAST Pro Series w Kopenhadze. Areną będzie mapa Inferno, a starcie pierwszej siły na światowej scenie z trzecią rozpocznie się o godzinie 21:30.

Piątek, 14 grudnia

19:45 - Astralis vs. FaZe Clan - Dust2
21:30 - Astralis vs. Natus Vincere - Inferno

Mecze komentować będą Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Łukasz "Prawus" Ganczewski. Analizę przeprowadzą Sebastian "Dark" Babiński oraz Łukasz "Hermes" Pożyczek. Studio poprowadzi Adam "Destru" Gil. Zapraszamy!

podobne informacje

NiKo na najniższym stopniu podium rankingu najlepszych graczy CS:GO

Mousesports odpada! Europejski Minor wchodzi w fazę play-off

electronic tuż za podium rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku

Dupreeh numerem 5 w rankingu najlepszych graczy CS:GO w 2018 roku