tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Konkurs: wygraj podwójny bilet na mecz Legia – Piast!

Uwaga, konkurs! Do wygrania są trzy podwójne bilety na sobotni mecz Lotto Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa zagra u siebie z Piastem Gliwice. By wziąć w nim udział, wystarczy odpowiedzieć na pięć prostych pytań.
William Remy (fot. PAP/Adam Warżawa)

REGULAMIN KONKURSU

Pytania dotyczące Legii i Piasta znajdziecie w quizie w naszej aplikacji mobilnej, który opublikowany został w czwartek 13 grudnia o godzinie 17.30. Pobrać aplikację możecie TUTAJ. Następnie należy wysłać zrzut ekranu potwierdzający poprawne rozwiązanie quizu na adres konkursy@tvp.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzania Konkursu oraz udostępniania informacji o wynikach Konkursu. Przyjmuje do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Telewizja Polska S.A. (ul. J.P.Woronicza 17, 00-999 Warszawa). Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane."

Do wygrania są trzy podwójne bilety na starcie Legia – Piast. Spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie w sobotę 15 grudnia o godzinie 20:30. Z okazji ostatniego domowego meczu w roku obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, Legia organizuje wyjątkową akcję. Każdy, kto przyjdzie na mecz z Piastem, będzie miał możliwość wpisania się na listę osób, których imiona i nazwiska zostaną umieszczone na pamiątkowej tablicy.

Ze zwycięzcami, którzy najszybciej przyślą na podany wyżej adres screena z aplikacji, skontaktujemy się drogą mailową. Na maila również przyślemy bilety w wersji elektronicznej. Powodzenia!

Mateusz Wieteska: telefon od Jerzego Brzęczka jest moim marzeniem
Sandro Kulenović: Mandżukić jest moim idolem, wiele się od niego nauczyłem
Szymański: mam świadomość, że to mogą być moje dwa ostatnie spotkania w Legii

podobne informacje

Wygraj oryginalne kije Boston Bruins z podpisem gwiazdy zespołu [konkurs]

Konkurs NHL: sprawdź, czy wygrałeś czapki Washington Capitals z podpisem Jewgienija Kuzniecowa

Wygraj oryginalne czapki Washington Capitals z podpisem gwiazdy zespołu [konkurs]

Konkurs: sprawdź, czy wygrałeś krążki NHL z autografem [wyniki]