tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Złote serce brutala z boiska. Pepe pomógł pracownikom klubu

Na murawie Pepe często słynął z ostrej, momentami brutalnej gry. Poza boiskiem jednak portugalski stoper to zupełnie inny człowiek. Przekonali się o tym pracownicy Besiktasu, gdy w piątek zawodnik rozwiązywał kontrakt z klubem...
Pepe (fot. Getty Images)

Hiszpanie z Ekstraklasy o Krzysztofie Piątku. "Przypomina Cristiano Ronaldo"

Pepe rozwiązał kontrakt z tureckim klubem z powodów finansowych. Besiktas boryka się z problemami tej natury, stąd nikt nie utrudniał zawodnikowi zaprzestania pracy w Stambule. Od soboty piłkarz jest wolnym agentem, na razie jednak nie powiedział, gdzie zamierza odejść.

Na odchodnym Portugalczyk pokazał złote serce. Zdając sobie sprawę z tego, jak wygląda sytuacja finansowa klubu, wspomógł tych, którzy cierpią z tego powodu najbardziej – zwykłych pracowników klubu. Zrobił to przez samo rozwiązanie kontraktu (jednego z najwyższych, najbardziej uciążliwych dla działaczy), ale na tym nie poprzestał...

Według "Marki" były piłkarz Realu Madryt postanowił opłacić pensje części pracowników klubu. Pieniądze od Pepe dostali między innymi kucharze czy pracownicy odpowiadający za stan murawy.

W Turcji Pepe występował od 2017 roku. W barwach Besiktasu wystąpił w 52 spotkaniach, w których strzelił siedem goli i zanotował trzy asysty. Do Azji Mniejszej trafił na zasadzie wolnego transferu, po tym jak wygasła jego umowa z Realem.

To nie żart! Komisja Licencyjna działa w oparciu o Transfermarkt

podobne informacje

"Marca": Real Madryt chce ściągnąć Edera Militao z FC Porto

Pepe wraca do Porto po 12 latach. Znów zagra z Ikerem Casillasem

Pepe blisko powrotu do byłego klubu. Znów zagra z Casillasem?

Media: gwiazda Chelsea na ratunek. Zagra z Glikiem