tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Niespodziewany zwrot akcji. Nowy rywal dla Joshuy?

Wygląda na to, że zapowiadany rewanż Anthony'ego Joshuy z Dillianem Whyte'em nie dojdzie na razie do skutku. Według rewelacji Brytyjczyka na drodze mistrza świata stanie Jarell "Black Polska" Miller. Co ciekawe, miałby to być debiut "AJ'a" w Stanach Zjednoczonych.
Aleksander Powietkin vs Anthony Joshua (fot. Getty)

PINGWIN Z BATMANA I... LUDOŻERCA. JOSHUA PROWOKOWANY

Wszystko wskazywało na to, że Joshua po raz drugi skrzyżuje pięści z Whyte'em 13 kwietnia na stadionie Wembley. Tymczasem okazuje się, że prawdopodobnie ruszy na podbój Ameryki.

Nie wiem co jest grane. Myślałem, że jego ludzie będą się ze mną kontaktowali. Plotki mówią o tym, że Joshua będzie walczył z Millerem w Madison Square Garden. Świat boksu jest mały, z reguły te informacje się sprawdzają – powiedział "Łajdak z Brixton".

Miller pozostaje niepokonany wśród zawodowców w 24 walkach. W ubiegłym roku wygrał trzy pojedynki, a w październiku w Chicago błyskawicznie rozprawił się z Tomaszem Adamkiem (wtedy na jego spodenkach pojawił się napis "Black Polska"). Ostatnią jego ofiarą był Rumun Bogdan Dinu.

Whyte miał okazję rywalizować z Joshuą w 2015 roku. Przegrał wtedy przez techniczny nokaut w 7. rundzie, ale po drodze zdołał poważnie zranić przyszłego czempiona swoim firmowym lewym sierpowym. Kontrowersji było sporo, włączając w to zadymę w ringu w Londynie.

Wielki gest Millera. Uszczęśliwił dziewczynkę z nowotworem

podobne informacje

Pilates u Joshuy, treningi z Ugonohem. Górski impuls Izu

Groźby "Łajdaka" i sensacyjny powrót Kliczki? "Byłaby demolka"

Rok 2019 może być wielki i historyczny. Lista życzeń w boksie

TOP 2018: najpopularniejsze wideo w serwisie SPORT.TVP.PL