tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Mauro Icardi zagra w Hiszpanii? "Dwa wielkie kluby"

Kontrakt Mauro Icardiego z Interem wygasa 30 czerwca 2021 roku. Cały czas spekuluje się o odejściu napastnika, bo strony nie mogą dojść do porozumienia w sprawie nowej umowy. Na temat przyszłości zawodnika wypowiedziała się Wanda Nara, jego menadżer oraz życiowa partnerka.
Mauro Icardi (fot. Getty Images)

Szczęsny o Ronaldo i lekcjach od Buffona: wiele się nauczyłem

Icardi od kilku lat jest wiodącą postacią Interu. Domaga się podwyżki, a negocjacje z klubem przedłużają się. Mediolańczycy chcą wpisać w nowy kontrakt klauzulę odstępnego w wysokości 110 milionów euro. Umowa miałaby obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

Przedłużenie kontraktu jest bardzo odległe. Jest kilka ważnych klubów zainteresowanych Mauro i daleko nam do osiągnięcia porozumienia z Interem. Liczby, o których mówi się we Włoszech, nie są dokładne. Do tej pory nie dostaliśmy satysfakcjonującej oferty – podkreśliła Nara w rozmowie z dziennikiem "AS".

Od dawna mówi się, że Argentyńczyka obserwuje m.in. Real Madryt. Królewscy mają problem ze zdobywaniem bramek. Icardi mógłby go rozwiązać.

To nielogiczne, by Mauro przedłużał kontrakt na obecnych warunkach. Jest na wyższym poziomie. Mamy bardzo dobre relacje z dwoma największymi klubami w Hiszpanii, które są zainteresowane. Chce go też jeden klub z Anglii i jeden z Francji – wyjawiła Nara.

Włoski weekend w TVP Sport. Polacy walczą o Coppa Italia

podobne informacje

Włoskie media: Krzysztof Piątek może zastąpić Mauro Icardiego

Argentyński snajper nie dla Realu? "Czytam warunki przedłużenia umowy"

Inter się odradza. Egzamin dojrzałości w Derby d'Italia

Icardi wybrany piłkarzem roku w lidze włoskiej