tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Rewolucja w Hiszpanii. Mecze transmitowane na YouTube

Piłkarskie mecze hiszpańskiej drugiej ligi będą transmitowane w serwisie internetowym YouTube. Spotkania, komentowane w języku angielskim, będą dostępne w 150 krajach w Europie, Afryce, Azji oraz obu Amerykach.
(fot. Getty Images)

"Złoty gol" Coutinho. Ostra krytyka Barcelony w prasie

Sposób, w jaki konsumujemy sport na żywo, zmienia się wraz z nową generacją nadawców internetowych. I my jesteśmy gotowi korzystać z tych kanałów, aby zwiększyć atrakcyjność naszych rozgrywek – powiedział dyrektor działu audiowizualnego hiszpańskich rozgrywek ligowych Melcior Soler.

Debiut na tym kanale nastąpi w piątkowy wieczór, kiedy transmitowany będzie mecz Cadiz – Granada. Na kanale będą transmitowane wszystkie 11 pojedynków każdej kolejki. Dodatkowo będzie można zobaczyć 50-minutowy program ze skrótami spotkań. Natomiast mecze Segunda Division w Hiszpanii będą relacjonowane tylko przez lokalne telewizje.

W ubiegłym roku władze hiszpańskiej ekstraklasy osiągnęły porozumienie z portalem społecznościowym Facebook do transmisji wszystkich meczów w ośmiu krajach południowo-wschodniej Azji.

Ronaldo zakupił Real Valladolid. "Mamy w klubie świetnych profesjonalistów"

podobne informacje

La Liga: Huesca – Atletico Madryt 0:3. Pewna wygrana z beniaminkiem – Atletico bliżej Barcelony

(Nie)Królewskie zwycięstwo. Real najgorszy piłkarsko od ośmiu lat

Z problemami, ale zwycięsko. Szczęśliwy triumf Realu Madryt

Przyćmił nawet Leo Messiego. Świetny mecz Luisa Suareza