tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Zaskakująca wymiana? "Tuttosport": Pogba może wrocić do Juve

Juventus cały czas myśli o tym, by sprowadzić Paula Pogbę z Manchesteru United. Jak donosi włoski dziennik "Tuttosport", w transakcję może zostać włączony Douglas Costa, którego od dawna obserwują Czerwone Diabły. Do wymiany mogłoby dojść latem tego roku.
Paul Pogba (fot. Getty Images)

Niespodzianka dla fanów MU. Klub szykuje powrót Sir Aleksa Fergusona

Juve ma spory dylemat. Klub nie chciałby pozbywać się Costy, który wciąż nie pokazał pełni potencjału, ale zdążył już udowodnić, że potrafi przesądzać o losach spotkań. Dostrzegły to również władze Czerwonych Diabłów.

Douglas Costa (fot. Getty Images) W Manchesterze uważają, że umiejętności Costy mogłyby zostać jeszcze lepiej wykorzystane w Premier League. Juventus zastanawia się nad wymianą, jednak wolałby sprowadzić Pogbę bez konieczności oddawania Brazylijczyka.

Już latem ubiegłego roku wiele mówiono o odejściu francuskiego pomocnika, który był w złych relacjach z trenerem Jose Mourinho. Gdy drużynę objął Ole Gunnar Solskjaer, Pogba znów zaczął odgrywać ważną rolę. Czerwone Diabły nie chcą go sprzedawać. Jak jednak twierdzi "Tuttosport", włączenie w transakcję Costy może zmienić ich stanowisko...

(fot. Tuttosport)
"Niesprzedana jedenastka": Southampton (odc. 2)

podobne informacje

Paul Pogba znów w wielkiej formie. Odrodzenie Francuza

Alves, Pirlo, Pogba... Juventus królem styczniowego polowania

Pogba wspierał go w walce z rakiem. Teraz zadebiutował w Juventusie

Paul Pogba zadowolony ze zmiany stylu Manchesteru United