tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Keylor Navas o przyszłości w Realu Madryt. "Odejdę, gdy..."

Keylor Navas w tym sezonie stracił miejsce w podstawowym składzie Realu Madryt. Media zastanawiają się, czy opuści klub. Bramkarz wypowiedział się na temat swojej sytuacji w drużynie.
Keylor Navas (fot. Getty Images)

Navas ma dość Realu? "AS": może zostać rywalem Szczęsnego

Gdy Królewscy zwolnili Julena Lopeteguiego, nowy trener Santiago Solari zdecydowanie postawił na Thibaut Courtois. Navas nie ukrywał rozczarowania tym, co się wydarzyło. Zdobyłem Ligę Mistrzów trzy razy i nie gram – mówił dziennikarzom.

W czwartek odebrał od króla Filipa VI nagrodę dla najlepszego latynoamerykańskiego sportowca w Hiszpanii. Przy okazji odniósł się do swojej pozycji w zespole. – Odejdę w dniu, w którym uświadomię sobie, że nie mogę być pierwszym bramkarzem. Zawsze do tego dążyłem, ale decyzje podejmuje ktoś inny. Każdy z nas musi ciężko pracować, by dostać szansę – podkreślił Kostarykanin.

Wiele wskazuje na to, że Navas wróci do bramki przynajmniej na kilka meczów. Courtois doznał ostatnio urazu. – Jestem do dyspozycji trenera w stu procentach. Widzę siebie w tym klubie w kolejnych latach. Zawsze będę walczył o swoje miejsce. Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość. To jest Real Madryt. Nadal będę dawał z siebie wszystko – zadeklarował.

Piłka nożna, Klubowe Mistrzostwa Świata, finał: Al-Ain FC – Real Madryt (skrót)

podobne informacje

Hirving Lozano najlepszym piłkarzem roku strefy CONCACAF

Navas ma dość Realu? "AS": może zostać rywalem Szczęsnego

Wściekły Keylor Navas. "Wygrałem trzy razy LM i nie gram"

Matador Benzema. Atletico Madryt w rozsypce