tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Piątek kluczowy dla Krzysztofa Piątka. Prezes Genoi już w Mediolanie

W najbliższych dnia zdecyduje się, gdzie przez resztę sezonu będzie grać Krzysztof Piątek. W grze o napastnika jak na razie wygrywa Milan. Według włoskiej telewizji Sky w środę przeprowadzono w Mediolanie rozmowy w sprawie transferu napastnika. Kluczowe wybory w sprawie mają zapaść w piątek.
Krzysztof Piątek (fot. Getty Images)

Milan próbuje odbudować potęgę. Wielkie pieniądze i brak efektu

Według Sky w środę dyrektor sportowy Milanu Leonardo spotkał się z prezesem Genoi Enrico Preziosi. Nie zapadły żadne konkretne decyzje, ale sprawa transferu napastnika zdaje się zmierzać naprzód, czego znakiem był brak występu Gonzalo Higuaina w meczu o Superpuchar Włoch (Polak ma zastąpić Argentyńczyka).

Według mediów Milan musi liczyć się z wydaniem przynajmniej 40 milionów euro, jeśli chce pozyskać Piątka. Genoa nie godzi się ani na niższą kwotę, ani na wypożyczenie piłkarza. W grę wchodzi tylko transfer definitywny.

Sky informuje, że kluczowe decyzje w sprawie mają zapaść w Piątek. Do tego czasu powinna się również wyjaśnić sprawa Higuaina, który wciąż nie opuścił klubu z Mediolanu. Argentyńczyk ma przejść do Chelsea.

Suso mógłby być świetnym partnerem dla Piątka

podobne informacje

Gol co godzinę. Piątek lepszy niż Marco Van Basten, Ruud Gullit, George Weah...

Grali kadrowicze. Weekend napastników, błąd Glika

Krzysztof Piątek i kolejny gol dla AC Milan. "Dla niego to jak praca na poczcie"

Krzysztof Piątek strzelił kolejnego gola dla AC Milan [WIDEO]