tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Co, jeśli okaże się za drogi? Milan ma alternatywę dla Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek jest bliski transferu do Milanu. Wciąż nie zapadły jednak ostateczne decyzje. Jak podaje Sportitalia, jeżeli oczekiwania Genoi okażą się zbyt duże, mediolańczycy mogą zrezygnować z Polaka i sięgnąć po Michy'ego Batshuayia z Chelsea.
Krzysztof Piątek (fot. Getty Images)

Piątek poradzi sobie w Milanie? "Jedne drzwi już wyważył"

Rozmowy w sprawie przenosin Piątka są zaawansowane. W środę dyrektor sportowy Milanu Leonardo miał spotkać się z prezesem Genoi Enrico Preziosim. Jak informuje Sky Sports Italia, tego samego dnia wieczorem ustalono, że Rossoneri zerwą umowę wypożyczenia Gonzalo Higuaina z Juventusu, dzięki czemu napastnik będzie mógł przenieść się do Chelsea.

Michy Batshuayi w Valencii rozczarowywał, dlatego klub postanowił skrócić jego wypożyczenie (fot. Getty Images) Genoa oczekuje za Piątka 40 milionów euro plus dodatkowych pieniędzy w formie bonusów. Zdaniem Sportitalia, mediolańczycy mogą nie mieć wystarczających środków. W grę może wchodzić też wypożyczenie z obowiązkiem wykupu w letnim oknie transferowym.

Gdyby nie udało się osiągnąć porozumienia, "planem B" Milanu będzie Batshuayi – to piłkarz Chelsea, który wrócił już z wypożyczenia do Valencii. Teraz miał trafić do Monaco, ale londyńczycy zablokowali transakcję. Wiele wskazuje na to, że czekają, jak rozwinie się sytuacja z Piątkiem. W razie fiaska rozmów, Belg zostanie wypożyczony, by zastąpić Higuaina.

podobne informacje

Gol co godzinę. Piątek lepszy niż Marco Van Basten, Ruud Gullit, George Weah...

Grali kadrowicze. Weekend napastników, błąd Glika

Krzysztof Piątek i kolejny gol dla AC Milan. "Dla niego to jak praca na poczcie"

Krzysztof Piątek strzelił kolejnego gola dla AC Milan [WIDEO]