tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Walka Krzysztof "Diablo" Włodarczyk – Krzysztof "Główka" Głowacki? "Nie ma takich pieniędzy"

Krzysztof Włodarczyk i Krzysztof Głowacki to czołowi polscy pięściarze, byli mistrzowie świata. Od lat są też przyjaciółmi. W rozmowie z Rafałem Mandesem ze SPORT.TVP.PL przyznali, że nie wyobrażają sobie wspólnej walki. – Nie ma takich pieniędzy na świecie, żebyśmy wyszli i zaboksowali – podkreślił Głowacki.
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs. Krzysztof "Główka" Głowacki, czyli walka kumpli? "Nie ma takich pieniędzy"
Krzysztof Włodarczyk i Krzysztof Głowacki (fot. Getty)

Artur Szpilka przyjmuje wyzwanie Mariusza Wacha! "Przegrany niech boksuje za darmo"

– Przeżywam, jak Krzysiek boksuje. Żeby wszystko wyszło tak, jak zakładamy na treningach, co przerabiamy. Żeby jakiegoś ciosu nie przyjął, bo to jest niepotrzebne, także tak żebyśmy wygrywali. Takie nerwy w tobie są jak coś nie idzie – powiedział Krzysztof Głowacki o obserwowaniu walk Włodarczyka.

Głowacki dodał, że zawsze może liczyć na pomoc Włodarczyka. – Zawsze mi pomagał. Cokolwiek gdzieś zadzwoniłem – coś się stało – to nie było problemu żeby przyjechał, pomógł – podkreślił.

– U Krzyśka mnie denerwuje czasem to, że w niektórych sytuacjach jest miękki. Ale to jest chyba też jego atut, że jest dobrym człowiekiem. Nie było takiej sytuacji w życiu, żeby mnie czymkolwiek zdenerwował – dodał z kolei Włodarczyk.

Obaj bokserzy nie chcą nawet słyszeć o walce między sobą w ringu. – Nie ma takich pieniędzy na świecie, żebyśmy wyszli i zaboksowali – podkreślił Głowacki.

– Jest kilka osób, z którymi na pewno bym nie zaboksował. Jest to Krzysiek Głowacki, Paweł Kołodziej czy Andrzej Wawrzyk. Z tymi osobami bez względu na wszystko na pewno bym nie wyszedł i nie zaboksował. Nie ma takich pieniędzy w kraju i powiem tak, że pewnie gdybyś wyszli – to byśmy zrobili "podkładkę" i tyle – wtórował mu Włodarczyk.

Zdjęcia i autografy. Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Krzysztof "Główka" Głowacki i spółka spotkali się z kibicami

podobne informacje

Artur Szpilka: "Diablo"? Złej krwi byłoby aż nadto

"Diablo" chce konfrontacji ze Szpilką. "Został ośmieszony, a powinien przeprosić"

Artur Szpilka: rewanż z Mariuszem Wachem? Zwycięzca bierze wszystko!

Paweł Gasser, prawa ręka Fiodora Łapina: wojownik zawsze będzie walczył