tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Karol Gruszecki: dług Stelmetu to sprawa zamknięta

Karol Gruszecki w lipcu ubiegłego roku opublikował oświadczenie, w którym zaznaczył, że Stlemet BC Zielona Góra nie zapłacił mu ponad 250 tysięcy złotych. – Dla mnie jest to sprawa zamknięta. Klub z Zielonej Góry wywiązał się ze wszystkich zobowiązań – zapewnił. Opowiedział także o grze w drużynie narodowej, wzorach do naśladowania i celach Polskiego Cukru Toruń.
Karol Gruszecki: mistrzostwa świata? Nie jesteśmy tego pewni
Karol Gruszecki (Fot. Getty Images)

Karol Gruszecki o Polskim Cukrze Toruń
To bardzo dobre miejsce do grania, co pokazują wyniki zespołowe, a także indywidualne. Chcemy walczyć o najwyższe cele. Zaraz czeka nas Puchar Polski, gdzie będziemy chcieli wygrać, jak przed rokiem. Później w play offach będziemy walczyć o wygranie każdego meczu i mam nadzieję, że skończy się to co najmniej medalem.

Karol Gruszecki o długu Stelmetu BC Zielona Góra
Dla mnie jest to sprawa zamknięta. Klub z Zielonej Góry wywiązał się ze wszystkich zobowiązań, więc już nie ma tematu. Mogę tylko podziękować.

Karol Gruszecki o walce o mistrzostwa świata
Zrobimy wszystko, żeby zagrać na mistrzostwach. Przed nami dwa bardzo ważne mecze (z Chorwacją 22 lutego i Holandią 25 lutego – transmisje w Telewizji Polskiej – przyp. red.), więc jeszcze nie jesteśmy niczego pewni. Musimy wygrać przynajmniej jedno spotkanie. Jesteśmy jednak dobrze przygotowani i bardzo zmotywowani, żeby pojechać na turniej do Chin.

Karol Gruszecki o roli w reprezentacji Polski
Gra w drużynie narodowej to marzenie każdego zawodnika. Wiadomo, że każdy chce grać jak najwięcej, natomiast przy takich sukcesach kadry jak obecnie, sama obecność w tej dwunastce jest niesamowitym osiągnięciem i bardzo się cieszę, że mogę pomagać chłopakom, a na koniec dnia rozpatrywany będzie sukces drużyny.

Przemysław Karnowski: Mike Taylor może na mnie liczyć. Będę walczył o mistrzostwa świata
Damian Kulig: nie odnalazłem się w systemie Mike'a Taylora

podobne informacje

El. MŚ: Polacy docenili postawę Kosowian. "Wielki szacunek dla nich"

Samiec alfa, unikalna broń – Taylor o kadrowiczach

Gruszecki: to mój pierwszy finał TBL

Polacy wygrali Bydgoszcz Basket Cup