tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

"Ta mina mówi wszystko". Artur Szpilka odpowiada na wyzwanie "Diablo" Włodarczyka

W piątkowym odcinku magazynu Ring TVP Sport Krzysztof "Diablo" Włodarczyk rzucił wyzwanie Arturowi Szpilce, przyznając, że chciałby stanąć z nim do walki w 2019 roku. Na odpowiedź "Szpili" nie trzeba było długo czekać.
Artur Szpilka (fot. PAP/Andrzej Grygiel)

Wojna w mieście Rocky'ego. Sulęcki vs. Rosado w Telewizji Polskiej!

"Diablo" przyznał, że chciałby przenieść się do wyższej kategorii wagowej, a Szpilka jest jednym z rywali, z którymi chciałby się zmierzyć. Pomiędzy oboma pięściarzami jest sporo złej krwi. Wystarczy wspomnieć, że w 2015 roku doszło pomiędzy nimi do bójki na sali treningowej. Dlatego można się spodziewać, że doprowadzenie do pojedynku spotkałoby się z ogromnym zainteresowaniem i emocjami.

Szpilka mówi, że "trzęsę portkami"? Poczekajcie... Dwie walki z Mollo i cztery razy na glebie. Ciężki nokaut z Wilderem. Ktoś inny dotyka jego brodę i on znowu pada. Kownacki w ringu go ośmieszył, a Szpilka jeszcze się "sadzi", zamiast ukłonić się grzecznie i przeprosić? – wyliczył Włodarczyk.

"Szpila" odpowiedział pięściarzowi za pośrednictwem Twittera. "Pracuję nad przewartościowaniem hierarchii wartości na płaszczyźnie sportowej jak i osobistej, której fundamentem jest pokora. Więc nie będę się wypowiadać, ta mina mówi wszystko" – napisał, nie chcąc wdawać się w dyskusję.

Wpis Artura Szpilki (fot. Twitter.com)
Dariusz Michalczewski: pracowałem w warzywniaku i na budowie. Niemcy dali mi szansę

podobne informacje

Artur Szpilka: "Diablo"? Złej krwi byłoby aż nadto

"Diablo" chce konfrontacji ze Szpilką. "Został ośmieszony, a powinien przeprosić"

Szpilka poznał nowego trenera. Wymowny komentarz "Szpili"

Echa triumfu Kownackiego. Szpilka wróży mistrzostwo, Boniek lubi lanie