tvp.pl informacje sport kultura rozrywka vod serwisy tvp.pl program telewizyjny

Piotr "Izak" Skowyrski został ojcem! Pogratulował mu nawet Marcin Gortat

Jeden z najpopularniejszy streamerów w Polsce oraz właściciel organizacji Izako Boars po raz pierwszy został ojcem. Jego córeczka ma na imię Łucja.
(fot. ASUS ROG)

FACEIT ogłasza 7. sezon ligi ECS! Duże zmiany w formacie rozgrywek

9 lutego, na profilach Piotra Skowyrskiego w mediach społecznościowych pojawiła się długo wyczekiwana informacja o tym, że popularny Izak został tatą! Dzień wcześniej na świat przyszła jego córeczka, której szczęśliwi rodzice nadali imię Łucja.

Dumny ojciec w żartobliwy sposób przekazał radosną nowinę swoim fanom, używając sformułowań popularnych wśród społeczności graczy Counter-Strike: Global Offensive.

Piotr "Izak" Skowyrski: W czwartek musiałem kończyć streama, bo Paulince wody odeszły, a wczoraj zostałem tatą! Poznajcie Łucję - moją córeczkę! Jest najśliczniejszą dzidzią na świecie, a rodzice są mega dumni i szczęśliwi! Łucja zdrowa i już chyba zakochana w tacie! Jak to mówią w CSie - Bomb has been defused. I to z defem, bo kilka dni przed terminem!

Gratulacje Piotrowi złożył również Marcin Gortat, do niedawna gracz Los Angeles Clippers. Panowie znają się z organizowanych przez polskiego koszykarza eventów z okazji meczu Gortat Team kontra Wojsko Polskie. Izak miał okazję występować w składzie Gortata.

(fot. instagram)

podobne informacje

Poznajcie terminarz pierwszej fazy Majora IEM Katowice - Challengers Stage

Cloud9 ogrywa FaZe Clan pierwszego dnia ELEAGUE Invitational 2019

Koniec Team Kinguin – bunt przeciwko polskim standardom

Sobota w TVP Sport i aplikacji mobilnej. Sprawdź plan transmisji