Źródło: SPORT.TVP.PL Autor: Marcin Nowak 12.02.2019 19:15
49
KONIEC

AS Roma – FC Porto 2:1

KONIEC SPOTKANIA! AS Roma wygrała, ale Porto wciąż ma duże szanse na awans. Rewanż 6 marca w Portugalii.

90'
Sędzia doliczył pięć minut do końca spotkania.
86'
Alex Nicolao Telles posyła dośrodkowanie w pole karne, ale Antonio Mirante pewnie chwyta piłkę.
79'

GOOOOOL! Ależ rozwiązał się worek z bramkami. Gol kontaktowy dla Porto po trafieniu Adriana!

76'

AS Roma – FC Porto 2:0

GOOOOOOOOOOOL!!! 19-letni Nicolo Zaniolo znów wpisuje się na listę strzelców. Znów po akcji Dżeko, który z dystansu trafił w słupek, ale Włoch z bliskiej odległości dobił piłkę.

75'
Kolejna okazja dla Romy, ale tym razem świetnie w powietrzu o piłkę powalczył Casillas i wciąż mamy tylko jednobramkowe prowadzenie gospodarzy.
70'

AS Roma – FC Porto 1:0

GOOOOOOOOOOL!!! Nicolo Zaniolo dostał świetne podanie w pole karne od Edina Dżeko i nie zastanawiając się huknął na bramkę Porto. Tym razem Casillas musiał już skapitulować.

66'
Blisko!!! Znów Lorenzo Pellegrini próbował pokonać Casillasa! Pomocnik Romy dostał świetne podanie od Cristante, ale jego mocny strzał znakomicie wyłapał bramkarz Porto.

62'
Znów z dystansu próbował Lorenzo Pellegrini, ale znów świetnie ustawiony Casillas na raty broni strzał Włocha.
57'
Bardzo blisko bramki dla Porto! Alex Nicolao Telles dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Danilo Pereiry, ale po strzale Portugalczyka piłka przeszła centymetry obok słupka bramki Romy!